Ana Sayfa » Müzik » Gökhan Özoğuz “Vatan Haini” Suçlamalarına İsyan Etti

Gökhan Özoğuz “Vatan Haini” Suçlamalarına İsyan Etti

oduller-reklam-banner

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Twitter’dan yaptığı toplumsal olaylarla ilgili paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor.

Bu sefer vatan haini suçlamalarına isyan eden ünlü şarkıcı, “Allah aşkına, şu ülkede görüş farklılığı nedeniyle kimse kimseyi vatan hainliği ile suçlamasın. Bu ülkede herkes vatanın bölünmesine karşıdır. İsteyen varsa da biz karşıyız. İnanç ve kültür farklılıklarını bir göre, vatan severdir. Hepsi yerli ve millidir” notunu düştü.

Gökhan Özoğuz “Vatan Haini” Suçlamalarına İsyan Etti

Ülke yönetiminin ‘eşit aile babası gibi olması’ gerektiğini söyleyen Özoğuz, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Fakat kimse sosyalist ruha sahip kişileri terörist olarak damgalayamaz! O zaman bu bağlamda tüm farklı görüşlerin birbirine vatan haini deme hakkı doğar. Bu da cehalet göstergesidir!

Ülkemizi, halkımızın her katmanını eşit haklarla koruyarak, severek, destekleyerek birleştirebiliriz. Ülkeme aşığım ben! Kültürlerine, insanlarına, tarihine, renklerine, doğasına, duruşuna, değerlerine, farklılıklarına, halkına, geçmişine! Kim bunları koşulsuz kucaklar, O dur vatan sever! Hangi vatan hainliği? Kimdir vatan haini? Bunların içinden cımbızla çekip ayırandır vatan haini!”

Gökhan Özoğuz “Vatan Haini” Suçlamalarına İsyan Etti

Sevilen şarkıcının bu sözleri takipçileri tarafından da destek gördü.

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir