Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Gökhan Türkmen “Olsun” Klibi Yayında!..

Gökhan Türkmen “Olsun” Klibi Yayında!..

oduller-reklam-banner

Gerçekleştirdiği projeler, yayınladığı başarılı albümler ve aldığı bir çok ödülle yükselen bir grafik çizen Gökhan Türkmen, son albümü Sessiz’in dördüncü video klibini Olsun isimli şarkısına çekti.

Bir çok klibinde olduğu gibi yine Murat Joker yönetmenliğinde ve Varol Şahin görüntü yönetmenliğinde çekilen klipte, Gökhan Türkmen’e oyuncu Elif Gizem Aykul eşlik etti.

Söz, müziği Ercan Savtekin’e ve düzenlemesi Aytaç Özgümüş’e ait olan Olsun şarkısının klibi Beykoz’da bulunan bir botanik bahçesinde başladı ve Tarihi Hüsrev Kasrı’nda tamamlandı.

Gökhan Türkmen’in Sessiz albümündeki Olabilir, Olsun, Olmadı isimli 3 şarkısının toplamından oluşacak olan hikayenin ara hikayesi Olsun şarkısının klibinde kullanıldı.

Birbirini çok seven iki sevgilinin mutlu anılarının anlatıldığı klipte, kadın oyuncunun ölümüyle son bulan hikayede Gökhan Türkmen’in özellikle mezardaki ağlama sahnelerinde gösterdiği oyunculuk performansı dikkat çekiyor.

İzleyici de merak uyandıran ve birbirine bağlı üç klipten oluşan serinin Olsun şarkısına çekilen ilk video klibi 22 Mayıs pazartesi günü GTR Müzik Youtube kanalı ve tüm müzik kanallarında yayınlandı…

Gökhan Türkmen “Olsun” Klibi

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir