Ana Sayfa » Keyif » Gökyüzünde Sanat Zamanı!..

Gökyüzünde Sanat Zamanı!..

oduller-reklam-banner

Çaya benzer dostluklar. Ne eksik ne fazla. Tam kıvamında dem tutar samimiyse dostluk. Kalpten süzülerek gelir dile, dil şeker olur tatlandırır gönlü. Gönlünün tadı hiç bitmesin günaydın güzel DOST (İ.SONSUZ)
Evet gökyüzünde hep yakın gezen iki dost MERKÜR ve GÜNEŞ (haritalarda bakarsanız görürsünüz Merkür her zaman güneşe yakın hareket eder )bugün el ele ,kol kola ,kalp kalbe olacak .Nasıl yani eğer bir gezegen Güneşle aynı derece ,dakika ve deklinasyondaysa buna “CAZİMİ” yani “GÜNEŞİN KALBİNDE” denir.
Bu durum yüzyılda en fazla 13 defa gözlenir Merkür için ve caizimi olan gezegen artık güneşin kalbinde olduğu için artık güneşin nüfuzunu ,gücünü ,etkisini , ışığını kullanarak kendi özelliklerini gösterir.

Gökyüzünde Sanat Zamanı!..
Yani güneşin ağzından dike gelir konuşur. Hele bir de bu zaten iletişimi , zihni anlatan gezegen MERKÜR ise .O zaman ne diyelim diller şeker olsun konuşsun ,gönüllerin tadı bal olsun birbirine aksın bugün . Peki akabilir mi? Akar . Hazır gökyüzünde Merkür oturmuş güneşin koltuğuna hem de ASLAN DA İşte Evren’den ne istiyorsan, söyle ,kır zincirlerini ,at kabuğunu ,kükre kükreyebildiğin kadar ama unutma hep dengeli , hep haddini bilen EGON la ,insan olarak hakettiklerini işte .
Aynı zamanda VENÜS ,MARS, AY arasında hem de hava burçlarında , Venüs de kendi evinde TERAZİ de . Kaçırma fırsatı aşkların en büyüğünü işte ,en güzelini işte ,evren ayağına geldi .
Gezegenler retro olduğundan hazır fırsat eskiden çözemediğin tüm sorunları ,ilişkilerdeki problemleri çöz ,ne istediğini dile getir ama kendinde gördüğün hakkı , karşı tarafta da görerek.
Merkür çözüm üretmek için hazır koltukta . E daha ne duruyorsun boş geçirme zamanı gelmez bu kadar fırsat ayağına.
Tabi her zaman olduğu gibi hayatta herşey zıddıyla belki öyle olmasa anlamını bilemeyeceğiz .GÜNEŞ ,URANÜS ,MARS arasındaki T kare açı kalıbı ise konuşmalarımıza yine de dikkat etmemiz gerektiğini Merkür burda ölçüyü kaçırırsa ani agresyonlar olabileceği konusunda uyarıyor .Örneğin ; (Her an yurtdışundaki görüşmeye giden ekipten ani haberler alabiliriz )
Biz de ikili ilişkilerde kırıcı olmamaya ,bencil olmamaya dikkat etmeliyiz .Tabi buradaki Uranüs ani yer hareketlerine veya güvenlikle ilgili ani olaylara sebep de olabilir. Ama unutmayın bunlar sadece enerji kesinlik YÖK .Güneş Mars karşıtlığı da otorite figürleri ,ünlüler açısından gündem sarsıcı haberler duymamıza ,ya da açıklamalar duymamıza sebep olabilir .
Hazır bu göstergeler varken bu enerjiden sanatçılar özellikle müzik ,beste ,söz üretmek için yararlanabilir . Ününü artırmak ,güzel bir proje ortaya koymak , insanların kalbimde taht kurmak için muazzam fırsatların olduğu bir zaman dilimi.
Aslan haftası, (kralların,kraliçelerin ,sanatçıların ,ünlülerin burcu ,zamanı) Merkür güneşin kalbinde ,Venüs Mars üçgeni , Venüs Terazide bundan daha iyi zaman ?

Gökyüzünde Sanat Zamanı!..
Güneş tutulmasına doğru giderken gördüğünüz üzere gereken her türlü değişikliği ,yeniliği yapalım diye evren hızlandırılmış film gibi çalışıyor . Arka arkaya şoklar ,dejavular (geriye sarma )gerilimler YÖK YÖK bu ay .Hal böyle olunca bizimse payımıza aktaracak çok bilgi düşüyor .İletişimimizin hep gönülden gönüle en muhteşem şekilde sürmesi dileğiyle . SEVGİLER.

Emelce (Jüpiter’in kızı ) | Müzik Onair

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir