Ana Sayfa » Müzik » Gözaltına Alındığı Yalanlanan Rota’dan Açıklama: ‘Rota Artık Sokaklarda…’

Gözaltına Alındığı Yalanlanan Rota’dan Açıklama: ‘Rota Artık Sokaklarda…’

oduller-reklam-banner

Gözaltına alındığına dair yayınladığı görüntüleri savcılık tarafından yalanlanan Rota’dan açıklama geldi. Herkesin kendi çıkarını düşündüğünü söyleyen rapçi, ”Ağlamaya devam etsinler. Umurumda değil! Rota artık sokaklarda. Susmam artık. Öldürmeniz gerek.” dedi.

Gözaltına Alındığı Haberleri Yalanlandı

Rota,  ‘Ağla’ isimli şarkısının video klibinde Bilal Erdoğan maskesi ile İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı önünde “Bilal’e anlatır gibi anlatcam sizlere çocuk” sözlerine yer vermişti. Klibin yayınlanmasından kısa bir süre sonra Rota’nın sosyal medya hesaplarından gözaltına alındığına dair görüntüler paylaşıldı. Ancak gözaltına alındığı haberleri savcılık tarafından resmi açıklamayla yalanlandı.

‘Rota Artık Sokaklarda, Susturamazsınız. Öldürmeniz Gerek…’

Tüm bunların ardından Rota sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. İşte o açıklama;

”İnsan bütün ömrünü PR ve prim peşinde geçirince, gerek çevresel faktörler gerek yetiştiriliş tarzı. Şöyle bir göz gezdirdim. Prim için Liverpool maçında sahaya atlayan adam bana primci demiş. Dün gece neler olduğunu benimle bereaber 4 tane talihsiz arkadaşım dışında kimse bilmeyecek. Bir taraftan herkes söyle diyor. Herkes kendi çıkarının peşinde. Gerçekten beni merak edip arayanlara teşekkür ediyorum. Her ne olursa olsun hakkında şunu yayınlayacağız, şöyle olacak böyle olacak. Her ne olursa olsun bir Türk Pop emekçisi hakkında konuşmayacağım. Bokunuzda boğulun. Kimseden bir korkum yok. Ben 18 yıldır bu müziği yapıyorum. Tarihimi açın bakın! Yakıştırmayı yapanlar nasıl bir hayat yaşıyorlar? Ne dersem diyeyim artık susmazlar yani. Birazcık kafa dinlemek istiyorum. Benden bir şey öğrenmek siteyen beni direkt arasaydı keşke. Az önce doğum günüme girdim. Değişik duygular yaşıyorum. Ağlamaya devam etsinler. Umurumda da değil. Neticede Rota artık sokaklarda hiçbir şekilde susmam! Öldürmeniz gerek. Çıkarlarınız için yaptığınız hiçbir şeyi unutmayacağım…”

Rota’nın videolu açıklaması;

İlgili Haber:
Rap Camiası, Gözaltına Alındığı Haberleri Sahte Çıkan Rota’yı Topa Tuttu!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı: “Rota’nın Gözaltına Alındığı Haberleri Gerçek Dışı”

Rapçi Rota Neden Gözaltına Alındı?

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir