Ana Sayfa » Müzik » Gülben Ergen: ‘Kendimi Kırbaçlamak İstedim!’

Gülben Ergen: ‘Kendimi Kırbaçlamak İstedim!’

oduller-reklam-banner

Gülben Ergen katıldığı programda çarpıcı açıklamalarda bulundu.”Kendimi kırbaçlamak istediğim zamanlar oldu” açıklamasını yapan Ergen, “Son yıllarda da çok ciddi bir dostluğunu gördüğüm insan Sezen Aksu” dedi.

“Aslı Şafak’la İşin Aslı” programına konuk olan şarkıcı Gülben Ergen özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Tuzağa düştüğünüz oldu mu? sorusuna verdiği cevapla olay oldu. Ergen,”Hem de nasıl. İnsan kendi seçmeden yaşamazki zaten. Bile bile kör kör parmağım gözüne yaptığım yanlışlar oldu. İnanamıyorum kendime. İnsan kendi kendini kırbaçlamak ve tokatlamak ister mi? Kendinden yola çıkacaksın.” dedi.

‘Sezen Aksu ve Özgür Aras Ciğerimi Bilir’

Aslı Şafak’ın “Ben ellerine kendimi bırakabiliyorum dediğiniz bir dostunuz yok mu?” sorusuna şöyle yanıt verdi;

“Annem. Tamamen onun evinde bir koltuğa yattığımda kendimi arınmış hissederim. Son yıllarda da çok ciddi bir dostluğunu gördüğüm Sezen Aksu. Ciğerimi biliyor. Bir şey söylerken ondan sonraki geçeceğim cümleyi biliyor. Çok özel bir kadın. Bana çok değer ve emek veriyor. Acılarıma ve mücadeleme de çok özel bir saygı duyuyor. Özgür Aras da 22 yıldır ciğerimi bilir. Ne hissettiğimi bilir. Sınırlarımı bilir.”

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir