Ana Sayfa » Müzik » Gülben Ergen Televizyona Geri Dönüyor!..

Gülben Ergen Televizyona Geri Dönüyor!..

oduller-reklam-banner

Şarkılarıyla olduğu kadar rol aldığı reyting rekorları kıran dizilerle de milyonların gönlünü fetheden Gülben Ergen uzun bir süredir dizi projelerinde yer almıyordu. Geçtiğimiz günlerde kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye başlayan Gülben Ergen şu sıralar vaktini senaryo okuyarak geçiriyor.

Bir çok şarkısıyla milyonların kalbini fetheden tarzı, tavrı ve şarkıları ile adından her zaman söz ettiren Gülben Ergen, rol aldığı reyting rekorları kıran Fırat, Marziye, Dadı gibi dizi projeleriyle yıllarca izleyicilerin gönlündeki yerini korumuştu. Başarısını televizyon sunuculuğunda da konuşturan ancak uzun bir süredir dizilerde yer almayan Gülben Ergen şimdilerde yeni senaryo okumalarına başladı. Dizi setlerine dönmeye hazırlanan Ergen, son bir haftadır kendisine gelen senaryoları okuyor.

Yaz tatilini Bodrum’da çocuklarıyla geçiren ve bir yandan da yeni albümü için stüdyo çalışmalarını sürdüren Gülben Ergen; yeni sezonda sevenlerinin karşısına çıkmak için ince eleyip sık dokuyor. Bir dizi projesiyle ekranlarda olmaya sıcak baktığı konuşulan Gülben Ergen, yeni sezonda bir komedi dizisiyle ekranda olabilir.

Gülben Ergen bir yandan da televizyon için gündüz kuşağı için formatları inceliyor…

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir