Ana Sayfa » Müzik » Gülben Ergen’in Evli Aşkı Boşanıyor!..

Gülben Ergen’in Evli Aşkı Boşanıyor!..

oduller-reklam-banner

Gülben Ergen’in hakkında çıkan “evli adamla aşk yaşıyor” haberleri sonrası magazin gündemi bir anda karıştı ve olaya Seren Serengil ile Yeşim Salkım da dahil olup “geçmişte Gülben Ergen canımızı yaktı, bir evlilik daha yıkılmasın” diye konuşma yaptılar.

Uçankuş’un iddiasına göre haberler sonrası durumu kaldıramayan Tolga Duğles Gülben Ergen’i terk etti ve ekledi “Ben bittim Gülben”

Şok Gelişme! “Gülben Ergen Sevgilisi Tarafından Terk Edildi” haberi için tıklayınız.

Bu gelişme sonrası konserini basına kapatan Gülben Ergen, “tüm biletler satıldı” açıklamasına rağmen konserde yarısı dolu yarısı boş salona konser verdi.

“Basına Kapalı Gülben Ergen Konserinden Özel Görüntüler” haberi için tıklayınız.

Adı Gülben Ergen’le anılan Tolga Duğles, sonunda eşi ve kızının annesi Yasemin Duğles’e boşanma davası açtı.Alınan bilgiye göre dava, İstanbul Adliyesinde açıldı.

Tolga Duğles, şine dönmeye kalkmış ama reddedilmişti! Daha sonra ise tekrar Gülben Ergen’le görüşmeye başladığı öğrenilen Tolga Duğles, son derece sessiz hareket ederek, kimseye duyurmadan boşanma davasını açtı.

“HİKAYE BİTMEDİ, YENİ BAŞLIYOR”

Bu ani gelişmeden sonra, artık bitti zannedilen hikayenin, aslında yeni başladığı ileri sürülüyor. Bundan sonra davanın seyri, eşi Yasemin Duğles’in bu dava karşısında nasıl davranacağı ve ne yapacağı, önümüzdeki günlerin en çok konuşulan konusu olacak!..

“ARADA KALAN TOLGA DUĞLES’İN KIZI NE OLACAK?”

Bu arada İzmirli iş adamı Tolga Duğles’le Yasemin Duğles’in bu karmaşık günler içinde adından pek söz edilmeyen bir kızları var. Tolga Duğles’in, bir yandan da kızının problem yaşamaması için büyük çaba gösterdiği söyleniyor.

Gelişmeleri Müzikonair’dan takip edebilirsiniz!..

Kaynak: Uçankuş

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir