Ana Sayfa » Radyo » Samsun Haber Radyo’nun Sevilen Sesi Cumhur Kocaoğlu’nun Mutlu Günü!

Samsun Haber Radyo’nun Sevilen Sesi Cumhur Kocaoğlu’nun Mutlu Günü!

oduller-reklam-banner

Samsun Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu, Resim Öğretmeni İlke Polat ile dünya evine girdi. Çifti, en mutlu günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.

Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu ve Resim Öğretmeni İlke Polat, Lovelet AVM’de bulunan Dünya Wedding Port Düğün Salonu’nda düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi.

YALNIZ BIRAKMADILAR
Mutlu çifti, hayatlarının en anlamlı günlerinde aileleri, iş arkadaşları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Törene, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hacı Ahmet Ölmez, Borsan Kablo CEO’su Mehmet Arbek Akay, Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, Haber Medya Satış ve Pazarlama Müdürü Mehtap Yeşilbaş, Haberaks TV Genel Yayın Müdürü Onur Nurdemir, HaberHayat Dergisi Editörü Kübra Şenocak, TÜYAP Genel Müdürü Server Seçer, Medicana Kurumsal İletişim Müdürü Meral Kıvırcı, İlkadım Belediyesi Basın ve Halka İlişkiler Müdürü Oktay Çakır, Düşevi Tiyatrosu oyuncuları, Haber Medya Grubu ailesi ve çiftin dostları katıldı.

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir