Ana Sayfa » Müzik » Hakan Peker: ”Kral Tv’den İki Yıl Boykot Yedim”

Hakan Peker: ”Kral Tv’den İki Yıl Boykot Yedim”

oduller-reklam-banner

7 yıl aradan sonra yepyeni bir albümle karşımıza çıkan Hakan Peker, Oğuzhan Toracı’nın sorularını yanıtladı. Bugüne kadar çıkardığı 17 albümde birbirinden güzel hit şarkılar çıkaran sanatçı, Toracı’nın uzun süre neden albüm çıkarmadığını sorduğunda;  ”Dijital platformlar, hayali tıklanmalar, rüşvetler arttı; biz bunlara alışık değiliz. Sanal sanatçılar, kendini başarılı sananlar bizleri yoruyor. İnsanlar, eskiden para verip bizlerin albümlerini alıp arabalarına koyuyorlardı ve kasetler bozulana kadar dinliyorlardı. Şimdi şarkıları internette bedava veriyorsunuz. Ama ben yeni şarkımın karşılığını sokakta bulabiliyorum, çünkü sanal başarıdan mutlu olacak tipler değiliz. 30 milyon tıklanmaktansa, 3 milyon CD satmak beni çok daha tatmin eder.” yanıtını verdi.

Bir dönem Kral’dan boykot yediğini belirten ünlü şarkıcı şunları söyledi: ”Geçen gün Yeşim Salkım videomu paylaşmış ve ‘Bu benim vefa borcum’ diye yazmış. Çünkü Yeşim ile Hakan Uzan flört ederken, Cem Uzan; “Yeşim’in albümünü basan olursa, o firmanın klipleri kanalımızda yayınlanmayacak” demiş. O dönem Yeşim’in albümünü çıkardım ve Uzan’dan iki yıl boykot yedim. Daha sonra Hakan Uzan ile evlendiler.
Onlar erdi muradına, ben yedim boykotu.
Yeşim’in klipleri yayınlandı ama benim klipler durdu.”

Yeşim Salkım ise röportajı sosyal medya hesabından paylaşıp; ”Nasıl boykotlu olduğumun ilk şahidi ve cesur adam. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir.” notunu düştü.

Hakan Peker: ”Kral Tv’den İki Yıl Boykot Yedim”

 

oduller-reklam-banner
● Misafir
Başlıklar

İlginizi Çekebilir