Ana Sayfa » Müzik » Hakan Peker O Haberlere Ateş Püskürdü!..

Hakan Peker O Haberlere Ateş Püskürdü!..

oduller-reklam-banner

”Şarkısının listelere alınmadığını da söyleyerek avukatıyla birlikte Kral Tv’yi bastı!” haberlerine ünlü şarkıcı Hakan Peker’de yanıt gecikmedi!

Bülent Seyhan, konuyla ilgili “Yönetim kurulu olarak aldığımız karar neticesinde, üyemiz Hakan Peker’i, bu davranışından dolayı haysiyet kuruluna sevk ettik.” açıklama yapması üzerine Peker sosyal medya hesabı üzerinden şu ifadelerde bulundu:

”Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin atadığı ve mahkemeden aldığı bir kararla Kral Tv’ye giden ve burada 10 aydır hiçbir sanatçının, yorumcunun, bestecinin hakkını ödemeyerek yayın yapan Kral Tv giden devletin hakimi, bilirkişisini içeri almayan, bunun karşısında devletin güvenlik olarak atadığı polis ile görevini yapmak zorunda kalan avukata sanki ben gidip yapmışım gibi göstermeye çalışan haberler tamamen asılsızdır, yalandır, çarpıtılmıştır. Oraya giden devlettir, yardımcıdır, hukukudur. Ben kimsenin kanalını basacak ve gayri yasal bir şey yapacak bir sanatçı değilim, mafya değilim. Daha geniş bir açıklama daha sonra yapılacaktır. Sevgiler…”

Hakan Peker O Haberlere Ateş Püskürdü!..

İlgili haber: Hakan Peker Haysiyet Kuruluna Sevk Edildi!..

İlgili haber:  Kral Grubu’na Polis Baskını!..

oduller-reklam-banner
● Misafir
Başlıklar

İlginizi Çekebilir