Ana Sayfa » Sosyal » Haluk Levent ve Cem Yılmaz Arasında ‘Ekşi Tartışma’

Haluk Levent ve Cem Yılmaz Arasında ‘Ekşi Tartışma’

oduller-reklam-banner

Cem Yılmaz’ın Zorlu PSM’de gerçekleştirdiği son gösterisinde, Haluk Levent’e ‘büyük vurgun’ göndermesinde bulunduğu öne sürüldü. Gösteriyi izleyen bazı Ekşi Sözlük yazarları, Cem Yılmaz’ın Haluk Levent’le ilgili “büyük vurgun yakında sinemalarda” ifadesini kullandığını öne sürdü.

Söz konusu iddialarla ile açıklama yapan Haluk Levent, sosyal medya hesabından Cem Yılmaz’a şöyle seslendi;

”Hepimiz seni çok seviyoruz. 3 ayrı kişi yanlış duymuş olabilir mi? Yanlış oyunu izlemişlerse özür dilerim. Değilse lütfen ‘yakında’ olmadan şimdi tüm ülkeye açıklar mısın ‘vurgun’u? 1 tl’lik var ise şerefim üzerine ülkeyi terk edeceğim. Lütfen yazar mısın” dedi.

Haluk Levent ve Cem Yılmaz Arasında ‘Ekşi Tartışma’

Konuyla ilgili birkaç tweet atan Haluk Levent attığı tweetleri daha sonra sildi. Ünlü şarkıcı tweet’i silme gerekçesi olarak ‘Cem Yılmaz’a sordum yanıt gelmedi. Twitleri bu şekilde bırakamam. Sonuçta yılların komedyeni ve iyi sinemacısı. Varsa bildiği açıklar umarım’ dedi. Haluk Levent tweetine ‘Bağışlayın’ diye ekledi.

Tweetleri silmesine tepki gösteren ve geri vites yaptığını söyleyen takipçilerine yanıt veren Haluk Levent şöyle konuştu;

“Ben geri vites filan yapmadım. Ya ‘yanlış anladın Haluk böyle bir şey demedim’ derse ne olacak? Sabaha kadar onu yargılamış olacağız. Soruyu sordum. Duymamışsa dostları ona söyleyecektir. Yarına kadar açıklama yapmazsa o zaman hakkımı ararım. Bekleyelim görelim…”

Haluk Levent ve Cem Yılmaz Arasında ‘Ekşi Tartışma’

Konuyla ilgili ünlü komedyen Cem Yılmaz’dan henüz bir açıklama gelmedi.

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir