Ana Sayfa » Müzik » Hande Erçel – Murat Dalkılıç Ayrılığının Sebebi Güzel Kim ?

Hande Erçel – Murat Dalkılıç Ayrılığının Sebebi Güzel Kim ?

oduller-reklam-banner

Geçtiğimiz günlerde oyuncu sevgilisi Hande Erçel ile ayrılan ünlü popçu Murat Dalkılıç, iddiaya göre yeni aşka yelken açtı.

Yönetmen Ömer Can’ın önümüzdeki aylarda vizyona girecek ‘Dünya Hali’ romantik komedi filmi için başrolü Murat Dalkılıç ile paylaşan Melis Sezen, sosyal medyada da Murat Dalkılıç’la olan fotoğraflarını sık sık paylaştı. İddiaya göre Murat Dalkılıç da film çekimleri boyunca Melis Sezen ile yakından ilgilendi ve Hande Erçel de bu duruma katlanamadı. Kıskançlık krizine giren Hande Erçel, ünlü popçudan ayrıldı.

Film Aşkı Gerçek Oldu

Annesinin rahatsızlığı sebebiyle ailesiyle daha fazla zaman geçirmesi gerektiğini söyleyen Hande Erçel, Murat Dalkılıç ile yollarını ayırdığı söylemişti.

Ayrılığın ardından kariyerine odaklanan ünlü popçu, bir yandan da sosyal medyada rol arkadaşı Melis Sezen’i yakın takibe aldı. Öte yandan Dalkılıç’ın, güzel oyuncunun her fotoğrafını beğenmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Müzik OnAir’ın ulaştığı bilgiye göre film aşkı gerçek oldu ve Murat Dalkılıç’la Melis Sezen arasında aşk kıvılcımları başladı.

Melis Sezen daha önce Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman’ın başrolleri paylaştığı bir dizide de rol almıştı.

Hande Erçel – Murat Dalkılıç Ayrılığının Sebebi Güzel Kim ? Hande Erçel – Murat Dalkılıç Ayrılığının Sebebi Güzel Kim ? Hande Erçel – Murat Dalkılıç Ayrılığının Sebebi Güzel Kim ? Hande Erçel – Murat Dalkılıç Ayrılığının Sebebi Güzel Kim ? Hande Erçel – Murat Dalkılıç Ayrılığının Sebebi Güzel Kim ? Hande Erçel – Murat Dalkılıç Ayrılığının Sebebi Güzel Kim ? Hande Erçel – Murat Dalkılıç Ayrılığının Sebebi Güzel Kim ?

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir