Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Hande Ünsal- Seni Sever Miydim Kliplendi!..

Hande Ünsal- Seni Sever Miydim Kliplendi!..

oduller-reklam-banner

Hande Ünsal’ın, DMC etiketiyle yayınlanan “Seni Sever miydim” isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik’te yayında. Sözleri Sinan Akçıl, müziği Zülfi Badalov imzası taşıyan şarkının düzenlemesi Serkan Balkan tarafından yapıldı. Şarkının video klibinde yönetmenliği Onur Sarsıcı üstlendi.

Boyu Kadar Çizme Giydi !

“Oyna Oyna” isimli şarkısı ile geçtiğimiz yazın hitleri arasında yer alan ve büyük başarı elde eden Hande Ünsal, yeni projesiyle de hayli iddialı. Güzel şarkıcı, “Seni Sever Miydim?” adlı şarkısını beğeniye sundu.

Sözleri Sinan Akçıl’a, müziği Zülfi Badalov’a ait olan şarkının aranjörlüğünü ise Serkan Balkan üstlendi. Ünsal, yeni çalışmasına bir de klip çekti. Ümraniye Platoları’nda gerçekleşen çekimlerde şarkıcı depresyonda olan genç bir kızı canlandırdı.

Mix-mastering’i Emre Kıral tarafından yapılan single’ın fotoğraf çekimlerinde ise Ünsal, Halil Güzel’in objektifine poz verdi. Stil danışmanlığını Yusuf Can Dirik’in yaptığı çekimlerde başarılı şarkıcı, giydiği beline kadar uzanan çizmeleriyle yeni bir akımın öncüsü olacak. Yeni projesinde muhteşem bir ekiple çalıştığını dile getiren Ünsal, “Sinan Akçıl’ın uğuruna da çok inanıyorum” diye konuştu.

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir