Ana Sayfa » Müzik » Hande Yener’den Tartışma Yaratacak Açıklamalar: ‘Rapçilerin Mekanı Cennet Olsun’

Hande Yener’den Tartışma Yaratacak Açıklamalar: ‘Rapçilerin Mekanı Cennet Olsun’

oduller-reklam-banner

Kariyerinin 20.yılını özel bir albümle kutlamaya hazırlanan Hande Yener, müzik dünyasında tartışmalar yaratacak açıklamalarda bulundu. İddialı bir albüm ile müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan ünlü şarkıcı, pop müziğin üretim sıkıntısı yüzünden bittiğini belirtti.

Hande Yener, ”Müzik dünyası karışmış durumda. Rap popu yedi ama rap’te de çok iyi bir şey yok. Güzel bir temizlik oldu. Allah razı olsun rapçilerden. Ama şu anda ortada dinlenecek bir şey yok. O yüzden benim albüm hem benim hem de müzik dünyası için önemli. Albümle birlikte popta yeni bir atılım olacak” diye konuştu.

Meslektaşlarının üretmediğinden yakınan Hande Yener, ‘Üretmediklerini biliyoruz. Tarz da yapamıyorlar. Rap okumakla rapçi mi oluyorsun? Pop okumakla popçu mu oluyorsun? Keşke alternatif tarzlar yaratabilselerdi. Bugün popüler olan şeyin üzerine atlamazlardı.’ diye konuştu.

‘Rapçilerin Mekanı Cennet Olsun’

Sert eleştirilerini sürdüren Hande Yener, ”Müzik kalitesini mahvettiler. ‘İğrenç müzik yapılıyor’ diye 20 yıldır söylüyorum kötü ben oluyorum, snob ben oluyorum sonra. Ne oldu 20 yılın sonunda herkesin dinleyip sevdiği şarkılar, şarkıcıları niye şimdi dilemiyorlar. Bunu sorgulamak lazım. Neyse güzel bir temizlik oldu. Allah razı olsun rapçilerden. Benim yapamadığımı yaptılar onlara teşekkür ediyorum ellerine sağlık. Mekanı cennet olsun hepsinin”

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir