Ana Sayfa » Keyif » Hayal Kahvesi Bandırma Açıldı!

Hayal Kahvesi Bandırma Açıldı!

oduller-reklam-banner

1992 yılından bu yana Beyoğlu’nun en önemli canlı performans mekanlarından biri olan, Sertab Erener, Teoman, Duman, Şebnem Ferah, Yeni Türkü, Bulutsuzluk Özlemi, Cem Adrian, Nev gibi sanatçıları sahnesinde ağırlayan Hayal Kahvesi şimdi de Bandırma’da.

12 Aralık Pazartesi akşamı kapılarını açan Hayal Kahvesi Bandırma’nın ilk konuğu ilk single’ını yayınlamaya hazırlanan Buse Türker oldu.

Hayal Kahvesi kurucusu Fehmi Yaşar ve Bandırma belediye başkanı Dursun Mirza’nın konuşmalarıyla başlayan açılış kokteylinde Buse Türker piyano/vokal performansıyla sahne aldı. Kokteyl sonrasında da orkestrası eşliğinde bir konser veren Buse Türker, Amy Winehouse’dan Nazan Öncel’e uzanan geniş repertuarından şarkılar seslendirdi.

Bandırmalılar önümüzdeki haftalarda Hayal Kahvesi’nde Yeni Türkü, Moğollar, Pinhani, Çelik, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Adamlar, Aydilge gibi isimleri izleme fırsatı bulacaklar. Bandırma ve çevresinde şimdiden heyecan yaratan Hayal Kahvesi’nde haftanın her günü farklı bir etkinlik gerçekleşecek.

oduller-reklam-banner
● Tugay Cicikler
Başlıklar

İlginizi Çekebilir