Ana Sayfa » Müzik » Hayki ‘Susamam’ Challenge’ı İle Hayko Cepkin’e Çağrıda Bulundu!

Hayki ‘Susamam’ Challenge’ı İle Hayko Cepkin’e Çağrıda Bulundu!

oduller-reklam-banner

Hayki, Şanışer’in YouTube kanalında yayınlanan ve çok konuşulan “Susamam” adlı şarkısı için bir kampanya başlattı. Kampanyanın amacı, şarkıda bahsedilen sorunlarla ilgili ünlülere çağrıda bulunup eyleme geçmek.

Hayki, Instagram hikayesinden paylaştığı videoda ” ‘Susamam’ Projesi kapsamında bir challenge başlatma kararı aldık arkadaşlarımızla birlikte. Biliyorsunuz, ‘Susamam’ tişörtlerinin gelirleri köy okullarına aktarılacak. Dilerseniz sizler de tişört alıp köy okullarına yardımcı olabilirsiniz. Dilerseniz, proje kapsamında adı geçen konularla alakalı herhangi bir derneğe bağış yapabilirsiniz. Ben burdan challenge’ı 10 tişört alarak başlatıyorum ve topu Hayko Cepkin’e paslıyorum. Hayko abi, sen ‘Susamam’ Projesi kapsamında bize nasıl yardımcı olabilirsin? Sevgiler, saygılar abi.” diyerek Hayko Cepkin’e çağrıda bulundu.

İşte O Paylaşım:

Hayko Cepkin’den yanıt gecikmedi. Cepkin, Instagram hikayesinden şu sözlerle destek olduğunu vurguladı:

“Sevgili dostlar öncelikle hepinizi tek tek tebrik ediyor, takdir ediyor, öpücükler yolluyorum. Muhteşem bir birlikteliğe imza attınız. Tişörtlerinizin satışından köy okullarına bağışta bulunacak olmanız da bunun üstüne tuzu biberi. Böyle bir challenge başlatarak bana pas attığınız için de ayrıca gururlandım. Teşekkürler. Ben de yıllardır hayvanlarla ve hayvan barınaklarıyla uğraşan biri olarak çok mama ihtiyacı olan bir dostuma mama bağışında bulunmak istiyorum. Hatta linkini paylaşıp eğer imkanı olan varsa buraya bağış yapabilir. Ve pası da yine çok önemli bir işe imza atmış dostlarımızdan biri olan Ezhel’e atmak isterim. Ondan neler yapmak istediğini duymak isterim.”

İşte O Paylaşım:

‘Susamam’ Projesi kapsamında ünlülerin yapacağı challenge’ların ise jet hızıyla artacağı bekleniyor.

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir