Ana Sayfa » Keyif » Haziran Ayının En İyi Mekanları!..

Haziran Ayının En İyi Mekanları!..

oduller-reklam-banner

1- ŞANS RESTAURANT

Haziran Ayının En İyi Mekanları!..

Şans Restaurant 1992 senesinde İstanbul’un iş ve yerleşim merkezi Levent’te iki katlı bahçe içerisinde bir villada kuruldu. Kurulduğu günden bugüne Şans, Akdeniz ve Türk mutfağının mevsimsel lezzetlerini, çağdaş bir sunum ve yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı servis anlayışıyla misafirlerinin beğenisine sunmaktadır.

2- NICOLE RESTAURANT

Haziran Ayının En İyi Mekanları!..

İstanbul’un gastronomik restoranı Nicole,yerli ve taze malzemelerden oluşan mevsimsel menüleri,şato tarzı şaraplara ağırlık veren kavı ve deneyimli servis ekibi ile rafine damaklara hitap eden bir butik restoran.

Tomtom Suites’in İtalyan Konsolosluğu bahçesi ve ardında Adalar’a kadar uzanan eski İstanbul manzarasına sahip terasında yer alan restoran, adını Fransisken rahibelerinin hastalara şifa dağıttığı tarihi binanın yöneticisi Agnès Marthe Nicole’den alıyor.

3- TOPAZ RESTAURANT
Haziran Ayının En İyi Mekanları!..

Topaz, modern Akdeniz yemekleri ile Osmanlı mutfağının olağanüstü lezzetlerini sunan Topaz , 10 Kasım 2007 tarihinden bu yana hizmet vermektedir. Gümüşsuyu’nun merkezinde, Avrupa ve Asya kıt’alarını birbirinden ayıran boğazın nefes kesen manzarasına sahip ödüllü restoranımız, kaliteli servisi ile rafine lezzetlerin peşindeki yerli ve yabancı misafirlerin popüler seçimidir.

4- MATBAH RESTAURANT
Haziran Ayının En İyi Mekanları!..

Yüzyıllar boyunca Osmanlı’nın kalbi olan bir bölgede, Osmanlı saraylarında servis edilen yemekleri tatmaktan keyifli ne olabilir. Bu keyfi İstanbul’un en etkileyici mekanlarından biri de Matbah Restaurant’ta!

Yalnızca yemek yemeye değil, mutfak kültürümüzü tekrar keşfetmeye çağırıyoruz. Bunun için üç beş kilometre daha yol yapıp, alışageldiğimiz semtlerden az biraz uzaklaşmak herkese iyi gelir!

5- NUSR-ET STEAKHOUSE
Haziran Ayının En İyi Mekanları!..

2010 yılında kapılarını açan Nusr-Et Steakhouse; lezzetli etleri,benzersiz servisi ve butik konseptiyle sektörün liderliğini sürdürüyor.

Et severler için pek çok özgün seçenek yaratan,kısa süre içinde steakhouse kültürüne keyifli ve lezzetli yeni bir yorum getiren Nusr-Et, et müdavimlerinin vazgeçilmez mekanı olarak hizmet veriyor.

Açıldığı ilk günden bu yana et meraklılarının ilk ve tek adresi haline gelen Nusr-Et Steakhouse; sunduğu zengin lezzetler, sıcak ortamı ve servisiyle fark yaratıyor.

Nusr-Et’in alışılagelmiş et ve hizmet kalitesini burger konseptine taşıyan Nusr-Et Burger ise, lezzetten ödün vermeyenleri, Bebek ve Nişantaşı şubelerinde ağırlıyor.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir