Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Herem – Şeytan Görsün Yüzünü Yayında

Herem – Şeytan Görsün Yüzünü Yayında

oduller-reklam-banner

Müzik dünyasına 2006 yılında “Uzaktan Kumanda” adlı albümü ile “Merhaba” diyen ve bu albümle birçok başarıya imza atan Herem, 2019 Haziran ayın da çıkardığı ”Fenomen” eseriyle  sevenlerine yeniden merhaba dedi. Bir hafta gibi kısa bir sürede milyonlara ulaştı ve sevenlerinden tam not aldı.
Karadeniz Müziği’nde her geçen gün adından daha çok söz ettirmeyi başaran ve sevenleri tarafından Kral ünvanını alan Herem, bugüne kadar yaptığı  albümlerinde yorumladığı eserlerin yanı sıra, buğulu sesi ve yakışıklılığı ile dilkkat çekmişti.

“Uzaktan Kumanda” isimli albümün den sonra çıkardığı yeni albümlerinde kendi söz ve bestelerine de yer veren sanatçı, Yeni Çıkardığı ”Fenomen’ ile günümüzdeki sosyal medya kullanımına fenomenliğe mizahi bir yaklaşım ile dikkat çekerken çok ta beğeni aldı ve ”Şeytan Görsün Yüzünü” eseriyle de bütün yaralı yüreklere dokundu. Bu çalışma ile kısa sürede müzik sektöründe büyük bir yükselişe ulaştı.

Çıktığı TV programları ve görsel şovları ile başarısına başarı katan sanatçı şimdi ”Şeytan Görsün Yüzünü ” Eseriyle yeni bir başarıya imza atmak üzere.

Bordo Müzik etiketi ile müzik severlerle buluşan Herem,  ”FENOMEN” ve ”Henüz” raflardaki yerini almadan müzik sektöründe konuşulmaya başlanan ”Şeytan Görsün Yüzünü ” müzikseverlerle buluşturdu. Kliplerini birçok başarılı klibin yönetmenliğini üstlenen Ferit Çetinkaya ile gerçekleştiren Herem, başarılı iki  çalışma ile dikkatleri çekmeyi başardı.

Herem yeni beste çalışmalarına hızla devam ediyor…

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir