Ana Sayfa » Müzik » Herkes Demet Akalın’ı O Yeşilırmak’ı Beğendi! 

Herkes Demet Akalın’ı O Yeşilırmak’ı Beğendi! 

oduller-reklam-banner
16 senedir, Ankara’da müzik eğitmenliği yapan Eray Yeşilırmak, kızı ile birlikte ünlülerin şarkılarını okuyarak, sosyal medyada ilgi odağı oldu.
Her  bir videosu binlerce beğeni alan Yeşilırmak’ı, YouTube kanalında milyonlar izliyor.
Ünlü sanatçıların şarkılarını cover yaparak seslendiren sanatçı, Demet Akalın ve Simge’den övgü dolu sözler aldı. İki albümü olan Yeşilırmak, “Yine Sever miydim?” adlı single, ağustos ayında tüm dijital platformlarda yerini alacak.
Eylül ayında da Ankara’da konser verecek olan sanatçı, kısa sürede milyonlara ulaşmasının sebebini, “sosyal medyayı iyi kullanıyorum. TIKTOK ve instagram’a yüklediğim video’lar dikkat çekiyor. Demet Akalın,Simge Sağın, Günel Zeynelova, Bahtiyar Özdemir ve birçok sanatçının, kızımla olan videolarıma ve cover şarkılarıma yapmış oldukları yorumlar motivasyonumu artırıyor. Bundan sonra kızımla birlikte YouTube kanalımda her pazar bir cover şarkı ile karşınıza çıkacağız.” sözleriyle açıkladı.
İşte O Paylaşımlar:
Herkes Demet Akalın’ı O Yeşilırmak’ı Beğendi!  Herkes Demet Akalın’ı O Yeşilırmak’ı Beğendi!  Herkes Demet Akalın’ı O Yeşilırmak’ı Beğendi!  Herkes Demet Akalın’ı O Yeşilırmak’ı Beğendi! 
oduller-reklam-banner
● İbrahim Aydemir
Başlıklar

İlginizi Çekebilir