Ana Sayfa » Müzik » ‘Hikayesi Var’ın Lansmanı Gerçekleştirildi

‘Hikayesi Var’ın Lansmanı Gerçekleştirildi

oduller-reklam-banner

Dün akşam Dada Salon Kabaret’te Nükhet Duru’nun proje albümü ‘Hikayesi Var’ın lansmanı gerçekleştirildi. Lansman gecesinde Kenan Doğulu, Sıla, Funda Arar, Ceylan Ertem, Kalben, Sena Şener, Eda & Metin Özülkü, Ayta Sözeri, Kerem Bürsin, Hatice Aslan ve Okan Bayülgen gibi isimler katıldı.

Unutulmaz şarkılarını ‘Hikayesi Var’ albümünde toplayan Nükhet Duru’nun bu süreçte aralarında ‘Ben Sana Vurgunum’ gibi hitlerinin de bulunduğu üç şarkı yüzünden Ali Kocatepe ile araları açılmıştı. Albüm için kendisinden izin almamasına kızan Ali Kocatepe’nin tüm ambargolarına rağmen proje albümünü piyasaya süren Nükhet Duru, albüm lansmanını dün akşam ünlü sanatçıların katılımıyla gerçekleştirdi.

Açılış konuşmasını yapan Okan Bayülgen, lansman gecesine katılanları ‘Fazla fotoğraf ve video çekmeyin’ diye uyardı. Albümdeki şarkıların dinletildiği gecede projenin ortaya çıkış serüveninden de bahsedildi.

Proje albümde Sıla ile ‘Yaralım’ şarkısında bir araya gelen Nükhet Duru ve Sıla işbirliği ile ilgili konuştu. Proje ortaya çıkmadan önce Sıla ile birlikte olduğu bir masada meşk ederken birlikte ‘Yaralım’ şarkısını söyleyen ikilinin daha sonra Sıla’nın ‘Ben bu şarkıyı çok severim’ demesi üzerine 10 gün sonra stüdyoda bir araya geldiği öğrenildi. Sıla ile birlikte ‘Yaralım’ şarkısını stüdyodan söyleyen Nükhet Duru daha sonra bir proje bir albüm yapma fikrini hayata geçirdi.

‘Hikayesi Var’ın Lansmanı Gerçekleştirildi ‘Hikayesi Var’ın Lansmanı Gerçekleştirildi

‘Hikayesi Var’ın Lansmanı Gerçekleştirildi ‘Hikayesi Var’ın Lansmanı Gerçekleştirildi ‘Hikayesi Var’ın Lansmanı Gerçekleştirildi

 

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir