Ana Sayfa » Radyo » İBB Trafik Radyosu’na Aşk Mektubu!..

İBB Trafik Radyosu’na Aşk Mektubu!..

oduller-reklam-banner

Radyo aşığı Letonyalı Jurijs Dimbovskis, İBB Trafik Radyosu’na 1805 km uzaklıktan mektup gönderdi.

Radyo yayınlarına meraklı olan Letonyalı Jurijs Dimbovskis, İBB Trafik Radyosu’nu dinledikten sonra bir mektup kaleme aldı.
Kendi çabaları ile dünyanın çeşitli yerlerinde yayın yapan radyoları Fm bandından takip eden Jurijs, İBB Trafik Radyosu’nu dinlediği esnada Aksaray, Çapa, Trafik, Yaka, Program gibi kelimelerin dikkatini çektiğini ifade ediyor.

Mektupta ayrıca Letonyalı radyo tutkunu Jurijs’in programı dinlediği esnada aldığı kısa bir kayıt da link verilerek paylaşılmış. buraya tıklayabilirsiniz

Binlerce kilometre uzaklıktan radyodaki sese kulak verip mektup kaleme alan Jurijs Dimbovskis mektubuna cevap atılabilmesi için 2$ olarak düşündüğü mektup ücretini de zarf içerisine bırakmış.

İBB Trafik Radyosu programcıları Jurijs’in kendilerine ulaşmasından mutluluk duyduklarını kaleme aldıkları mektuplarında yayın içerikleri hakkında kısaca bilgi paylaşıp yolu düşmesi halinde kendisini İstanbul’da ağırlamaktan sevinç duyacaklarını ifade ettiler.
Programcılar Jurijs’in zarf içerisine bırakmış olduğu 2$’ı da geri göndermeyi ihmal etmedi.

Murat Kazanasmaz’ın Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı İBB Trafik Radyosu’nu ibb trafik radyosu internet adresinden İBB Cep Trafik Mobil Uygulaması aracılığı ile ve 87.7 Trafik İstanbul ortak yayını ile dinleyebilirsiniz.

Enes Özdemir | Sosyal Gündem

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir