Ana Sayfa » Müzik » İlyas Yalçınaş; “Evlensem Bile Yalnız Kalmayı Tercih Edenlerdenim”

İlyas Yalçınaş; “Evlensem Bile Yalnız Kalmayı Tercih Edenlerdenim”

oduller-reklam-banner

İlyas Yalçınaş; “Evlensem Bile Yalnız Kalmayı Tercih Edenlerdenim”

Sevilen şarkıcı İlyas Yalçınaş, dün gece MüzikOnair’da “Hüseyin Özdemir ile 15 Dakika Mola” programına konuk oldu. Instagram üzerinde gerçekleştirilen canlı yayında Hüseyin Özdemir ve İlyas Yalçıntaş ikili canlı yayın yaparak keyifli bir röportaj gerçekleştirdi.

27 bin kişinin izlediği programda İlyas Yalçıntaş hem müzik kariyeri ile ilgili hem de özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalar yaptı.

Kanal D’de 2014 yılında katıldığı X Factor Star Işığı adlı programda arkadaşlarının bestesi “İncir” ile katılan ve hem jüri hem de seyirci üstünde büyük bir etki yaratan İlyas Yalçıtaş “Sahneye çıktığımda gitarım bozuktu, her an sesi kesilme ihtimali vardı, bu yüzden o an sahnede aslında çok tedirgindim. Gitarım mucizevi bir şekilde çalıştı” dedi.

Yaptığı besteler ve çalıştığı kişiler hakkında da bilgi veren Yalçıntaş; “Genellikle şarkılarınız insanlar tarafından beğenilirse, diğer sanatçı arkadaşlar size hemen ulaşırlar ve sizden beste isterler. Bu normal bir şey, bana özel bir durum değil. Herkes zaten şarkı bekliyor, ben şarkı yaparken tamamen ticari olsun diye yapmıyorum. Tekerleme sözleri olan şarkılar yapmıyorum, sakızlardan çıkan maniler gibi. Hatta geçenlerde nakaratı sakızdan çıkan bir şarkı vardı. Ticari şarkı yapmadığım için benden şarkı isteyen arkadaşların bazılarına yardımcı olamıyorum” dedi.

Hüseyin Özdemir’in sorduğu “Bir şansın olsaydı nerede doğmak isterdin?” sorusuna İlyas Yalçıntaş yine kariyeri ile ilgili bir cevap verdi.

“Bir şansım olsaydı Amerika’da yada İngiltere’de doğmak isterdim. Çünkü yaptığım işi daha fazla insana ulaştırmak istiyorum. Bu zamana kadar yapmış olduğum çalışmalar beni tatmin etmedi. İngilizce şarkı söylemek başka bir şey. İngilizceniz iyi olsa bile bu iyi İngilizce şarkı söylediğiniz anlamına gelmez. O duyguyu geçirmek için orada doğup büyümek gerek. Yoksa ben de isterim bizden bir dünya starı çıksın.”

Özel hayatı ile ilgili de açıklamalar yapan sevilen şarkıcı, eğer bir ilişki yaşarsa nasıl bir ilişkisi yaşamak istediğini anlattı.

“Kıskançlığa hiç gelemiyorum. Hemen kaçıyorum açıkçası. Üzerime fazla düşülmesinden de hiç hoşlanmıyorum. Sürekli yanımda olursa daralırım, yalnız kalmam gereken zamanlarım var. Evlensem bile eşimden yalnız kalmayı talep ederim. Bu 1-2 gün bile ola yalnız kalmalıyım”

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir