Ana Sayfa » Müzik » İlyas Yalçıntaş: ‘Sahte Tıklanmalara Gülüyorum’

İlyas Yalçıntaş: ‘Sahte Tıklanmalara Gülüyorum’

oduller-reklam-banner

19 Temmuz’da “Kirli Kadeh” isimli single’ı ve şarkısıyla müzikseverlere seslenmeye hazırlanan İlyas Yalçıntaş, geçtiğimiz günlerde verdiği konser öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı.

IŞIN KARACA’YA DESTEK!

Youtube fenomeni Reynmen’in Ela adlı yeni şarkısının 451 bin görüntülenmesine 544 bin beğeni alışını sosyal medya hesabında paylaşıp “Tebriğe şayan! Tarihte bir ilk! İzlenmeden beğenilen şarkı yapmışlar!” diyen Işın Karaca’ya İlyas Yalçıntaş’tan da destek geldi. Yalçıntaş: “Bu sahte tıklanmaların tamamen kişilerin bireysel egolarıyla ilgisi olduğunu düşünüyorum. Bir insan neden şarkısının gerçek insanlar tarafından, organik insanlar tarafından reaksiyon almasını beklemez ki? Bunun tek nedeni kişisel ego ve bireysel gösteriş! Karakterinizle de ilgisi var, anneniz ve babanızdan aldığınız eğitim de önemli! Yetiştiriliş tarzınız ve bilinçaltı kompleksleriniz çok önemli!” dedi.

İLYAS YALÇINTAŞ: “REYNMEN’İ TANIMIYORUM!”

Işın Karaca’yı haklı bulduğunu söyleyen İlyas Yalçıntaş sözlerine şöyle devam etti: “Youtube’un belli bir süreden sonra müdahale edeceğini düşünüyorum. Belli bir para karşılığında sahte tıklanmaları, izlenmeleri yapan şirketlerin olduğunu biliyoruz. Bunlar tamamen illüzyon, gerçekle bir ilgisi yok. Sorduğunuz Reynmen’i tanımıyorum! İyice abartmış, izlenmeden fazla beğeni olmuş. Bu tarz durumları gördüğümde gülüyorum. İçinde bulunduğumuz sosyal medya döneminin kontrolsüzlüğü bu durum! Oraya koyduğunuz şarkı kitlelere dokunmuyorsa, kişilerin yüreklerine dokunmuyorsa siz o tıklamayı 1 milyar da yapsanız, 1 milyar beğeni de satın alsanız, konser yapamayacaksınız; hiçbir şeye yaramayacak o tıklarınız!” dedi.

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir