Ana Sayfa » Müzik » İrem Derici: ”Kendime Aşığım Kendime ! ”

İrem Derici: ”Kendime Aşığım Kendime ! ”

oduller-reklam-banner

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarıyla çok konuşulan şarkıcı İrem Derici, son paylaşımıyla yine dikkatleri üzerine çekti.

Ünlü şarkıcı paylaşımına şu notu düştü: ”Ben sağlık istiyorum. Bir de yaşama sevinci. Çünkü gerisi her şekilde halloluyor. Bir de çok büyütmemek lazım, seneye 2020. Vay anasını yahu, biz milenyuma daha dün girmedik mi, Jennifer Lopez – Waiting For Tonight. Son pazarınız olabilir, hiçbir şeyin garantisi yok. O yüzden bugün ağzınızdan sıkça “Seni seviyorum!” cümlesi çıksın! Kalori hesabı yapmayın bugün, en sevdiğiniz yemeği ısmarlayın kendinize. Ama ilk ısırığı almadan ona da seni seviyorum demelisiniz. seni seviyorum Big Mac!”

Derici’nin bu açıklaması üzerine bir takipçisi ”Sen aşık olma; sonra acısını biz çekiyoruz.” yorumunda bulundu. Derici ise takipçisine şu yanıtı verdi: ”Kendime aşığım kendime”

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Yine bitiyor bir yıl, yine son demleri… Hepimiz aynı bokun lacivertiyiz; yeni yıl hedefleri, radikalimsi kararlar, hayaller… Saltanat maksimum Haziran ayına kadar sürer, sonrası ziyanlık, beterlik. İflah olmayacağız. En azından ben olmayacağımı biliyorum ve artık kendimi kandırıp da kaybedeceğimi bildiğim savaşlara girmiyorum. Ben sağlık istiyorum. Bir de yaşama sevinci. Çünkü gerisi her şekilde halloluyor. Bir de çok büyütmemek lazım, seneye 2020. Vay anasını yahu, biz milenyuma daha dün girmedik mi, Jennifer Lopez – Waiting For Tonight ?Son pazarınız olabilir, hiçbir şeyin garantisi yok. O yüzden bugün ağzınızdan sıkça “SENİ SEVİYORUM!” cümlesi çıksın! Kalori hesabı yapmayın bugün, en sevdiğiniz yemeği ısmarlayın kendinize. Ama ilk ısırığı almadan ona da SENİ SEVİYORUM demelisiniz. SENİ SEVİYORUM BIG MAC! ?

İrem Derici (@iremderici)’in paylaştığı bir gönderi ()

oduller-reklam-banner
● Tuğba Beyaz
Başlıklar

İlginizi Çekebilir