Ana Sayfa » Müzik » İrem Derici’den Demet Akalın’a: ‘Bak Tatlı Kadın… Her Şeyi Söyle Bana Ama…’

İrem Derici’den Demet Akalın’a: ‘Bak Tatlı Kadın… Her Şeyi Söyle Bana Ama…’

oduller-reklam-banner

Demet Akalın, katıldığı magazin programında İrem Derici’nin haberini görünce “Bu kız hakkında konuşmak istemiyorum, sevmiyorum çok saygısız biri.” demesi üzerine Akalın’a Instagram’dan cevap veren İrem  “Sarma bana, sarmayın bana” dedi.


Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk oldu.

Şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesabından dudak üstü tüylerini aldırdığı anları paylaştı. Magazin haberlerinin sunulduğu esnada İrem Derici’nin haberini gören Demet Akalın birden sinirlendi. Sunucuların haber hakkındaki yorumunu öğrenmek istediği Akalın, “İrem hakkında konuşmak istemiyorum. Sevmiyorum çok saygısız bir kız. Onunla alakalı bir şey olunca konuyu değiştiriyorum. İlgi alanıma girmiyor.” diyerek tepki gösterdi.

Bu sözler üzerine İrem Derici’den yanıt gecikmedi. Derici, paylaşımında ‘Bak tatlı kadın… Her şeyi söyle bana ama beni SAYGI kelimesiyle aynı cümlede geçirirken tek diyebileceğin şey dünyanın en saygılı kızı olabilir maksimum. Annemden babamdan güzel öğrendim ben saygıyı. Sarma bana, sarmayın bana, ben kendi halimde takılıyorum. Ve seni seviyorum Demet’ açıklamasında bulundu.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir