Ana Sayfa » Müzik » İrem Derici’den Mektup Var

İrem Derici’den Mektup Var

oduller-reklam-banner

İrem Derici, yakın arkadaşları ve meslektaşları Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli’ye mektup yazdı. Derici, yazdığı mektubu sosyal medya hesabından paylaştı. İrem Derici Sinan Akçıl’a, ‘En serseri en vurdum duymaz gözüküp en duygusal olanımız… Yılllar geçti ama Sinan’ın içinde kaç galaksi var çözemedim. Bir gün okulunu asmış bir liseli, ertesi gün tüm dünanın yükünü sırtlamış bir derviş! Tek bildiğim şey bu şarkıları yazan adamın kalbini vinçle bile kaldıramazsın! dedi.

İrem Derici Mustafa Ceceli için de şu ifadeleri kullandı;

‘Ah be sana hacım! En temkinli duranımız ama kalbinin kayıtsız, şartsız sevgilerinin peşinde yaşarken en net olanımız! En çocuk ruhlumuz. Plansız, fitne futursuz! Neyse o… Tanıdığım günden beri hepimizde 5 duyu var evet Mustafa benliğini öyle bir donatmış ki…’

Ünlü şarkıcı yapımcısı ünlü prodüktör DMC Genel Müdürü Samsun Demir’i de unutmadı. ”Müzik bizi birleştirmeseydi nasıl denk düşerdik bilemiyorum. Düşünmek dahi istemiyorum. Sizsiz ben bir hiçim ve Samsun’a sarılırım” sözlerini kullandı.

İrem Derici, Mustafa Sandal ve Sinan Akçıl’ın düet çalışması ‘Çok Sevmek Yasaklanmalı’ isimli ortak projeleri bugün müzikseverlerle buluşacak.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Benimkilere mektup…

İrem Derici (@iremderici)’in paylaştığı bir gönderi ()

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir