Ana Sayfa » Radyo » İrfan Aslanhan Neden Radyoda Yok?

İrfan Aslanhan Neden Radyoda Yok?

oduller-reklam-banner

Neredeyse çocukluğundan beri radyolarda sesi sıkça duyulan İrfan Aslanhan, son zamanlarda radyo programı yapmamasıyla sosyal medyada konuşulmaya başladı. Yüksek enerjisi ve çalışma aşkıyla tanınan Aslanhan’ın neden radyolarda dinleyicisiyle buluşmadığını Müzik Onair olarak araştırdık.

“Ben radyoculuğu çocukluğumdan beri birtakım hırslarla değil, aşkla o mikser üzerinde ellerimi sakat bırakarak resmen kendimi heba ederek yapmıştım” diyen İrfan Aslanhan, radyolarda dinleyenleri neden habersiz bir şekilde terk ettiğini Müzik Onair’a anlattı. Aslanhan, “Son çalıştığım radyodan paramı alamadım, sektörde yıllarca bunun gibi birçok haksızlığa maruz kaldım. Konunun iç yüzünü ve detaylarını radyoculuğa zarar vermemek adına dinleyicileri ile paylaşmak istemedim. Yasal yollardan tabii ki hakkımızı aramak mümkündü ama radyoyu incitmek, yaralamak istemedim ve sustum. Sektörün içine düşürüldüğü durumu resmen vicdansızlık, acımasızlık olarak görüyorum, acıyorum çünkü büyük bir tutku olarak gördüğüm mesleğimin birilerinin bencilliği yüzünden yok olmasına üzülüyorum.” diyerek yaşadığı mağduriyeti anlattı.

İrfan Aslanhan Neden Radyoda Yok?

Ünlü radyocu radyo sektöründeki haksızlıklardan “Radyolar artık eskisi gibi değil önceden yetenekli insanlar yayıncı olurdu şimdi ise torpilli olanlar yayın yapıyor bu da maalesef kaliteyi düşürdü. Ağzından küfür düşmeyen ahlaksız yayın yönetmenlerin rating yalanları yüzünden kısır bir döngü içinde kaldı radyolar ve insanlar kaçtı.” sözleriyle yakındı.

“Resmen Sakat Kaldım”

Velet Dada olarak da tanınan Aslanhan, yaşadığı mağduriyetin sağlığını olumsuz etkilediğini şu sözlerle anlattı:

“Son zamanlarda artık yaşadıklarımdan dolayı ellerimde Karpal Tünel Sendromu oluşmuştu ve artık resmen sakat kaldım doktor raporum var ameliyat olmazsam ölene dek bu sinir sıkışması ile yaşayacağım. Bazı iş bilmez bencil insanların hayasızlıkları yüzünden hayat artık başka mücadeleler vermek zorunda bıraktı beni de.”

İrfan Aslanhan Neden Radyoda Yok?

Televizyon programlarından da tanıdığımız, en son Erkan Petekkaya ile “Kapan” adlı filmde rol alan ünlü radyocu, şimdilerde ise Türkiye’nin önemli kulüplerinde sahne alıyor. Şu an Bodrum’da Sebastian Club’ın hem eğlence müdürlüğünü hem müzik direktörlüğünü yapmakta. Aslanhan, yaz sezonu boyunca da Sebastian’da izleyicileri ile buluşacak.

oduller-reklam-banner
● Gri Ekran
Başlıklar

İlginizi Çekebilir