Ana Sayfa » Müzik » Işın Karaca’nın İddiaları Yine Havada mı Kaldı?

Işın Karaca’nın İddiaları Yine Havada mı Kaldı?

oduller-reklam-banner

Şarkıcı Işın Karaca, dijital platformlarda “En Çok Dinlenen” şarkılar listesinin parayla belirlendiğini öne sürerek çarpıcı bir iddia ortaya attı.

“2 Bin TL ver. İlk 10’a gir. Bana hala haksız rekabet yok demeye devam. Çakallar sizi. Bari müziğin haysiyetini bozmasaydınız.” diyerek listelerde başarılı sonuçlara imza atan ve iyi bir dinleyici kitlesi yakalayan sanatçılara çamur attı!..

MÜZİK ONAIR IŞIN KARACA’YA SORUYOR :

1- Sevgili Karaca, daha önce Aleyna Tilki ve Reynmen hakkında da ileri geri konuşarak sahte tıklamalar yaptıklarını dile getiriyordun. Üstünden kaç ay geçti, bunları hala kanıtlayamadın? Var mı ispatın?

2- 2 Bin TL kime veriliyor ilk 10’a girmek için? Açıklamazsan listelerde halkın sevdiği ve dinlediği şarkılara ve şarkıcılara büyük iftira atmış olursun. Kime veriliyor bu para söyle de herkes bilsin!.. 2 Bin TL’ye ilk 10’a giriliyorsa herkes yapar bunu. Tutarsızca iftiralarından ne zaman vazgeçeceksin?

3- Instagram’da senin hakkında da bir takım iddialar var. Takipçi satın aldığın, çok sayıda bot hesapların Işın Karaca’nın instagram hesabını takip ettiği yönünde. Doğrusunu açıklar mısın, yaptın mı? Yapmadıysan bu iddialar nereden çıktı?

İşte analiz… Işın Karaca’nın takipçileri gün gün instagram’dan yok oluyor, eriyor…

socialable.com verilerine göre

Işın Karaca’nın İddiaları Yine Havada mı Kaldı?

Aylardır özel hayatıyla ve tatilleriyle gündeme gelen Işın Karaca hangi şarkıyı çıkardıysa istediği dinlenme sayılarına erişemedi.

En son Demet Akalın, Deniz Seki ve Cansu Kurtçu ile birlikte seslendirdikleri fakat tutmayan Ala şarkısında da Demet Akalın’ın rüzgarından faydalanarak Işın Karaca’nın son 1 yılda en çok dinlenen şarkısı oldu. İstatistikler ortada.

Youtube charts verilerine göre:

Işın Karaca’nın İddiaları Yine Havada mı Kaldı? Işın Karaca’nın İddiaları Yine Havada mı Kaldı?

Müzikal kariyerinden çok magazinle gündeme gelmeyi başaran Işın Karaca, sürekli üreten ve kendini geliştiren, kitlelere hitap eden sanatçılara sahte tıklama yapıldığına ilişkin soyut iddialarına devam ederken, genç sevgilisi Can Yapıcıoğlu ile birlikte şu sıralar tatil keyfine devam ediyor.

Müzik Onair diyor ki;

BİZ İSPATLI HABER YAPIYORUZ. AMA SEN HEP İNSANLARA ÇAMUR ATIYORSUN. FAKAT BUGÜNE KADAR HİÇBİRİNİ İSPATLAYAMADIN. İSPATLAYAMAYACAĞIN İDDİALARI ORTAYA ATARSAN, İFTİRACI OLARAK ADIN ÇIKAR SEVGİLİ IŞIN KARACA!..

“Evet ben son zamanlarda iyi hitler çıkaramadım. Genç sanatçılar yeniliklere daha iyi ayak uydurdu ve dijital müzik dünyasını iyi analiz ederek hit şarkılar ürettiler. Gençleri tebrik ediyorum. Her daim müzikal anlamda destekçileriyim. Ne zaman bir istekleri olursa hep yanlarında olacağım.” deseydin inan bir çok genç sanatçı seninle çalışmak isterdi. Bu cümleler seni usta Işın Karaca yapardı. Ama sen bu gençlere kendini küstürdün. Hep iftira attın. Eğer iftira değilse de ispatla, herkes gerçekleri öğrensin.

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir