Ana Sayfa » Müzik » İstanbul’u Terk Eden Şarkıcılara O Ünlü İsim de Eklendi!..

İstanbul’u Terk Eden Şarkıcılara O Ünlü İsim de Eklendi!..

oduller-reklam-banner

İstanbul’un yoğunluğundan kaçıp Aylin Aslım’ın Kaş’a, Gökçe’nin Göcek’e, Hayko Cepkin’in ise Kuşadası’na yerleşmesinden sonra “Ah Mehmedim” şarkısı ile milyonların gönlünde taht kuran Zeynep de İstanbul’u terk etti.

Bodrum ile Milas arasında bulunan Kıyıkışlaçık köyüne yerleşen Zeynep, Bodrum’da bir okulda müzik öğretmenliğine başladı. Yurt içi ve yurt dışındaki konserlerinin yanı sıra müzik öğretmenliği de yapacak olan ünlü isim, geri kalan zamanlarında ise köy hayatı yaşadığını açıkladı.

Köy Yaşantısına Doyamıyorum

Yaklaşık 1 yıldır köyde yaşadığını söyleyen Zeynep “Bodrum’a yerleştim, kıyı Kışlacık köyünde ikametgah ediyorum. Müzisyen arkadaşlarım, dostlarımda bu taraflarda oturuyor. Köy yaşantısına doyamıyorum.Ekranlardan uzak değilim, sadece magazinsel olmadan sanatımı doğru bir şekilde layıkıyla yapmaya çalışıyorum.Çok şükür Allah’ıma benim dinleyicilerim de izleyicilerim de belli. Konserlerimde devam ediyor gerek yurt içinde gerek yurt dışında” ifadelerini kullandı.

Bodrum’a yerleştikten sonra bir okulda müzik öğretmenliği yapacağını da açıklayan Zeynep “Bir kolejde her Salı günü güzel çocuklara ders vereceğim. Müzik dersine gireceğim. Öğrencileri, çocukları çok seviyorum. Topluma güzel, erdemli çocuklar yetiştirmek istiyorum” dedi.

oduller-reklam-banner

İlginizi Çekebilir