Ana Sayfa » Müzik » İşte Sahnede Makyajın En Çok Yakıştığı Ünlüler!..

İşte Sahnede Makyajın En Çok Yakıştığı Ünlüler!..

oduller-reklam-banner

Makyöz ve stylist Okan Tok, ünlü sanatçılara makyaj notları verdi. “Sahne de en çok makyajın yakıştığı sanatçılar” sıralamasında listenin başında Ebru Gündeş, Demet Akalın ve Sibel Can yer aldı.

1-Ebru Güneş 

Makyaj en çok yakışan  sanatçılardan biridir. Eski basit ve kendine yakışmayan makyaj stilinden kurtulup şimdilerde en beğendiğim en zarif ve makyajı kendine yakıştıran bir hanımefendi olmuştur.Yüz şekli makyaj da en uygun oynamalara elverişlidir.Her tarz makyaj yakışır.

2-Sibel Can 

En çok makyajı kendine yakıştıran kadınlardan birisidir. Buğulu gözler ve yoğun makyaj bence onun tarzıdır.Gözlerinin badem yapısı makyaj da her isteği karşılar.

3-Hülya Avşar

Neredeyse makyaj ile değişmeyen kadınlar arasında başta yer alıyor. Onu yıllardır hep aynı görmüşümdür, makyaj yakışmıyor.

4-Yıldız Tilbe

Onu makyajlı görmek neredeyse bir mucizedir. Makyajla en çok değişen kadındır. Göz yapıcı çok zordur. Dikkat ile makyaj yapmak lazımdır.

5-Nur Yerlitaş

Gözler ve dudaklar tam makyaj için uygun bir yapıya sahiptir.Buğulu gözler ve Eyeliner ona çok yakışır.

6-Ziynet Sali

Bir Avrupai hava estiren ve makyajı kendine yakıştıran kadınlardan biridir.Yüz yapısı Oval dolayısı ile kolay makyaj yapılır bir yüze sahiptir.

7-Demet Akalın

Uzun yüz yapısına sahip olması makyaj da kontürleme yani gölgeye çok ihtiyaç duyar. Makyaj kendisine çok yakışır.

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir