Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » İzel’in Heyecanla Beklenen Albümü “Kendiliğinden Olmalı” Hazır

İzel’in Heyecanla Beklenen Albümü “Kendiliğinden Olmalı” Hazır

oduller-reklam-banner

Türk pop müziğinin yıllara meydan okuyan ve çok sayıda hit şarkının güçlü temsilcisi İzel; uzun zamandır titizlikle üzerinde çalıştığı heyecanla beklenen Arpej Yapım etiketiyle yayınlanacak “Kendiliğinden Olmalı” adlı albümünü hayranlarıyla buluşturmak için hazır. Yepyeni bir sound ile dinleyici karşısına çıkmaya hazırlanan sanatçı 7 yıl sonra dinleyiciyle buluşturduğu yepyeni albümünü anlatırken hayranlarına şu cümlelerle sesleniyor; “Siz sabırla bekleyen dinleyicilerim; her günümde arkamda bir sevgi ordusu oluşturduğunuz için hep minnettar kalacağım. Hepiniz her duamda olacaksınız. Kalbinizden öper güzel günlerde dinlemenizi dilerim.”

Klipte 600 Metre Kumaş Kullanıldı

Albümün ilk klibi Yüzdeyüz Film tarafından Gökhan Palas yönetmeliğinde; sözleri Meral Turan, müziği Gökçer Turan, düzenlemesi Serdar Ayyıldız’a ait “Bizim Ağaç” adlı parçaya çekildi. Özgür Mete ve ekibi tarafından 3 ay süren çalışmalar sonucunda 4 özel kostüm hazırlandı ve 600 metre tül kullanıldı. 2 ayrı etapta çekilen klibin ilk bölümü Gümüşsuyu’nda tarihi bir apartmanda diğer bölümü ise Kandilli’deki Adile Sultan Sarayı’nda çekildi.

İzel Çelik Ercan Yıllar Sonra Bu Albümde Buluştu

Birbirinden özel 12 şarkının yer aldığı albüme adını veren aynı adlı şarkının sözleri Sezen Aksu’ya, müziği Ercan Saatçi’ye ait “Bırakın” isimli şarkının söz-müzik ve düzenlemesi ise Çelik Erişçi’ye ait. Böylece efsanevi İzel – Çelik – Ercan üçlüsü yıllar sonra Kendiliğinden Olmalı albümünde bir araya gelmiş oldu. Mehmet Güreli’den dinlemeye alıştığımız “Kimse Bilmez”, İzel’in tutkulu yorumuyla Serdar Ayyıldız’ın farklı düzenlemesiyle yepyeni bir ruha büründü. “Daha Ne Kadar”, “Bugün Erkenden” ve “Yerine Sevemiyorum” adlı parçaların ise söz ve müziği Sinan Akçıl’a ait. “Fersah” ve “Yas Mühürümdür” adlı parçalarda ise Alper Narman ve Onur Özdemir iş birliğini görüyoruz. Aranjelerde ise Serdar Ayyıldız, Alen Konakoğlu, Çelik Erişçi ve Sinan Akçıl imzası var.

İşte albümde yer alan şarkılar;

01. Saçmalık
02. Bırakın
03. Kendiliğinden Olmalı
04. Bizim Ağaç
05. Daha Ne Kadar
06. Fersah
07. Yerine Sevemiyorum
08. Bugün Erkenden
09. Kimse Bilmez
10. Efendi Gibi
11. Yas Mühürümdür
12. Bi Bitmediniz

İzel’in Heyecanla Beklenen Albümü “Kendiliğinden Olmalı” Hazır

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir