Ana Sayfa » Müzik » “Kadın Yıllar Geçse de İntikam Alır”

“Kadın Yıllar Geçse de İntikam Alır”

oduller-reklam-banner

16 yıl sonra tekrar patlayan Demet’lerin savaşını Habertürk’ten Esin Övet gündemine aldı.

16 yıl önce evlenmek üzere olduğu Demet Akalın’ı adaşı Demet Şener’le aldatan İbrahim Kutluay, 14 yıl sonra bu kez eşi Demet Şener’i aldatmıştı. Uzun süren ve aldattığı kişinin Demet Şener’e İbrahim Kutluay ile beraber çektirdikleri özel fotoğrafları yollamasıyla ortaya çıkan ihanet sonrası Demet Şener uzun ve sancılı bir boşanma süreci yaşamıştı.

Geçtiğimiz hafta gazetecilerin aynı mekanda bulunan ikiliye ayrı ayrı “birbirinizi gördünüz mü?” sorusu üzerine Akalın’ın “ben ona teşekkür borçluyum. Düşünsene ben yıllar sonra çoluklu çocuklu, işsiz güçsüz kalabilirdim” sözleri ile verdiği cevap yılların intikamını alır nitelikteydi.

Bu sözleri yorumlayan Övet; “intikam soğuk yenen bir yemektir” dedi.

KADIN YILLAR SONRA DA OLSA İNTİKAMINI ALIR

İSİMLERE takılmayın. Ayşe, Fatma, Hale, Jale, bütün mahalle. Hiç fark etmez. Yani Demet Şener ve Demet Akalın’ın isimlerine takılmayın. Bu 2 kadının durumu şunu gösteriyor ki:

– Kadın yıllar geçse de öyle ya da böyle eğer istiyorsa intikam alır.

– İntikam soğuk yenen bir yemektir.

– Kadınlar erkekler gibi unutmaz. İçinde küçük bir kırıntı dahi kaldıysa bu hesaplaşma gerçekleşir.

– İçinde büyütür, büyütür öyle bir yerden vurur ki topun nereden sahaya gireceğini hiç bilemezsiniz.

– Kimisi basına dökülür kimisi de hiç dökülmez. Kimsenin ruhu da duymayabilir. Yani kadınlar isterse illa bu intikamı alır. Bir spor salonunun giyinme odasında, bir kuaför salonunun girişinde ya da hiç beklenmedik bir çocuk doğum günü partisinde… 2 kadın yıllar sonra karşılaşırsa öyle soğuk rüzgârlar eser ki, siz bile neler olduğuna inanamazsınız.

– Üzerinden ister 1 sene geçsin, ister 10, ister 20. Eğer kadın intikamını almak istiyorsa eninde sonunda bir şey yapar, bir söz söyler, alır.

– Erkeklerse “Anlamadım ne oldu” der ve üstünde durmaz. Ama kadın alır mı alır. Yapar mı yapar.

Nokta.

KAYNAK: HABERTÜRK

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir