Ana Sayfa » Radyo » Karnaval Grubu’nda Yeni Program: Shazam Stars

Karnaval Grubu’nda Yeni Program: Shazam Stars

oduller-reklam-banner

Shazam Stars radyo programı Yağız Kahraman, Metro Fm ve Virgin Radyo’da başladı. Apple Music, Shazam ve Karnaval Medya Grubu işbirliği ile hazırlanan program, Türkiye’de en çok Shazamlanan ve yükselişte olan şarkılara ver verecek.

2018 yılından bu yana Apple ailesinin bir üyesi olan ve dünyanın en çok tercih edilen müzik uygulamalarından Shazam ortaklığı ile özel olarak geliştirilen Shazam Stars programı önceki gün Metro FM ve Virgin Radyo’da başladı. Radyo programında Türkiye’de en çok Shazamlanan ve yükselişte olan sanatçı ve şarkılara yer verilecek. Metro FM ve Virgin Radyo’da her cuma günü yayınlanacak olan program Türkiye’de Shazam listeleriyle yapılan ilk program olma özelliğini de taşıyor ve Shazam Turkiye Top 200 listesini baz alıyor.

Karnaval Grubu’nda Yeni Program: Shazam Stars

Programa ilişkin konuşan Shazam Stars programının sunucusu Yağız Kahraman düşüncelerini şöyle paylaştı:

“Dijitalleşen dünyada artık müzik üretiminin hızı hiç olmadığı kadar yükseldi ve bu, insanların şarkıların hepsini yakalayamamasına sebep olabiliyor. Shazam da işte tam bu noktada devreye giriyor, insanların sevdiği şarkıları keşfetmelerini ve hayatlarına dahil etmelerini sağlıyor. Radyoda bir şarkı duyduğunuzda ve merak ettiğinizde Shazam sayesinde o şarkının ne olduğunu bulabiliyorsunuz. Durum böyle olunca sunucusu olmaktan gurur duyduğum Karnaval Medya Grubu ve Shazam’ın ortak projesi Shazam Stars’ın, ilerleyen günlerde hit haline gelecek veya çoktan hit olmuş şarkıları tek bir yerde keşfetmesi için en doğru platform olduğunu düşünüyorum. Aynı zamanda bu programda çalacak şarkıların, sadece dinleyicilerin merak edip keşfettikleri şarkılardan oluşması da bir ilk niteliğinde.”

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir