Ana Sayfa » Müzik » Kendimden Hallice’den Yeni Single: ‘Sana’

Kendimden Hallice’den Yeni Single: ‘Sana’

oduller-reklam-banner

Müzik Onair Youtube kanalında Alper Ergez’in sorularını yanıtlayan alternatif rock müziğin yükselen isimlerinden ‘Kendimden Hallice’ Müzik Onair Youtube kanalında samimi açıklamalarda bulundu. Kendimden Hallice ayrıca hayranlarına yeni single müjdesini de verdi.

Yeni Single Yolda

”Sürekli üretim halinde olan bir grubuz. Karantina döneminde bu durum baya arttı. Karantina döneminde de durmadan üretiyoruz. Şu an haftada bir tane şarkı kaydediyoruz. 22 Mayıs’ta ‘Sana’ isimli yeni tekli çalışmamız yayında olacak”

Grup üyeleri Ozan Özalp ve Samet Türksal Kendimden Hallice’yi şöyle anlattılar;

”2009 senesinde aklıma fikir olarak geldi. 2013 senesinde tesadüfen Nina Varon ile tanıştım. 2014 senesinde gruba ‘Kendimden Hallice’ adını koydum. ‘Kendimden Hallice’ ismi tamamen bizi yansıtıyor. Bizim toplumumuzu yansıtıyor. İnsanın kendisine sürekli söyleyip ama dışarı söyleyemediği şeyleri anlatıyor. Biz kendimize söylemek istediklerimizi müzikle söylüyoruz.”

Programda müzik dünyasının yükselen isimleri ‘Kendimden Hallice’ ile keyifli bir sohbet gerçekleştirildi. Kendimden Hallice, yeni projeleri ve müzikal öyküsünü bu programda anlattı.

İşte o program;

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir