Ana Sayfa » Müzik » Kıraç’tan “Kadına Şiddet” Eleştirilerine Sert Yanıt

Kıraç’tan “Kadına Şiddet” Eleştirilerine Sert Yanıt

oduller-reklam-banner

Bugün Posta Gazetesi’nden Oya Çınar’a verdiği röportajda kadınlarla ilgili “Şehirli kadınlar bir kahvaltı bile hazırlamıyor” diyerek tepki toplayan şarkıcı Kıraç, Twitter hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.

Şarkıcı Kıraç, Oya Çınar’a verdiği röportajda kadınlar için “Kendileriyle ilgili bir yorum yapıldığında hemen başlıyorlar: ‘Kadın temizlik mi yapsın, çocuğa mı baksın, yemek mi yapsın?’ demeye. Çocuklara yabancı dadılar bakıyor. Hafta sonu kahvaltıcılar tıklım tıklım. Şehirli kadın çocuk bakmayı geçtim, evde kahvaltı bile hazırlamıyor. Bu algı yanlış. Bu yanlış algıyı parçalamak lazım.” demişti. Ünlü şarkıcının söylediği bu sözler eleştiri bombardımanına tutulmuş ve gün boyunca sosyal medyanın gündeminden düşmemişti. Kıraç, yapılan eleştirilere sessiz kalmayarak kendisini Twitter hesabı üzerinden şu sözlerle savundu:

“Beni kadına şiddet ile aynı cümlede kullanan, kadınları eleştirmişim gibi algı yaratan, başta Kanal D olmak üzere sahip oldukları medya aracılığı ile olmadığın birine dönüştürmeye çalışan herkesi kınıyorum.”

İşte O Paylaşım:

Kıraç’tan “Kadına Şiddet” Eleştirilerine Sert Yanıt

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir