Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » Kolpa Düeti Sonrası Yaprak Çamlıca Yeni Teklisi İle Döndü

Kolpa Düeti Sonrası Yaprak Çamlıca Yeni Teklisi İle Döndü

oduller-reklam-banner

Her şarkısıyla günbegün adını büyüten Almanya doğumlu Türk sanatçı Yaprak Çamlıca, yepyeni single’ı ile müzikal yolculuğuna devam ediyor. Söz ve müziği Yaprak Çamlıca’ya düzenlemesi Emre Barut’a ait Hoşçakal  dijital müzik platformlarında yerini aldı.

Yeni şarkı ile yeni heyecanlara ve başarılara yelken açmaya hazırlanan Yaprak Çamlıca, müzikal olarakta kendini her seferinde yeniliyor.

Emre Aydın ve Kolpa ile yaptığı düetlerle geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran, tek yayınladığı şarkılarıyla da yerini sağlamlaştıran Yaprak Çamlıca, ‘Hoşçakal’ın video klibini Ankara’da terk edilmiş eski bir evde Mustafa Soyer Yönetmenliğinde çekti.

“Hoşçakal”; hem çok iyi bildiğim hem de hiç bilmediğim bir sessizlik gibi. Kaçtığım bir kelime belki de. Kendimden bir parça bildiğim her ne varsa sıkı sıkıya bağlanmış bir insan olarak veda etmek hep zor olmuştur. İncinsem de… İçimde dost mu düşman mı olduğunu bilmediğim biri sanki hep “vazgeçme, gitmesine izin verme” diye fısıldar durur kalbime. Belki de beni bu şarkıyı yapmaya iten, vedalaşmakla ilgili karanlık noktalarımdır. Gitmesini izleyemediğim için kalmasını dilediğim şeylerin yorduğu kalbimdir… Hoşçakal diyememenin verdiği ağır yüktür. Kim bilir belki de bu şarkıyla içimdeki “hoşçakal kapısı” aralanmıştır. Hoşçakal diyerek, belki de ilk kez kendimi seçmişimdir.’

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir