Ana Sayfa » Müzik » Koray Avcı: ‘Siyasi Şarkı Yaparım’

Koray Avcı: ‘Siyasi Şarkı Yaparım’

oduller-reklam-banner

Koray Avcı Number1 Fm’in sorularını yanıtladı. Radyo programcısı Kadir Çetin’in sorularına samimi yanıtlar veren ünlü şarkıcı ‘Siyaset yapmam, siyasi şarkı yazarım. Benim siyasetim müzik’ dedi.

Koray Avcı, ‘Bir siyasetçi olsan memlekette neyi değiştirirdin?’ sorusuna şöyle yanıt verdi,

”Hiçbir şeyi değiştiremezdim, büyük sorumluluk. Kendi başıma siyaset yapamazdım ama siyasi şarkı yazardım herhalde. Benim siyasetim müzik. Fikirlerim var tabiki. Görüşüm var. Ben bir ailenin çocuğuyum sonuçta o aile de bana bir şeyler öğretti. Beni anlayanlar dinledin. Hayır benle ayı fikirde olmayan insanlar beni dinlemezse nasıl müzisyenim diyebilirim? Biz herkese müzik yapıyoruz, farklı olabiliriz önemli olan saygı duymamız”

Koray Avcı: ‘Siyasi Şarkı Yaparım’

‘Yüzlerce Köpeğim Var’

Öte yandan ‘Hayvanlarla aran nasıl?’ sorusuna ise, bir anısını paylaşarak yanıt verdi. Koray Avcı, ”Benim 3 tane köpeğim yok. Benim yüzlerce köpeğim var. Sokak hayvanlarıyla ilgili bir şeyler yapıyoruz. Ben yapıyorum ama bir yere kadar. Orada biri hayvanı içeri almıyor yani plazanın önünde. Kediyi içeri al diyorum abi burada olmaz diyorlar. Ama bu benle senle olmaz herkes adım atmalı ama bilki bilinmeyen benim yaptığım çok şey var. 14 milyonluk şehirde 2 milyon insanla bu iş düzelmez. Geçen gün arabayla gidiyorum bir tane araba aldı çöpü fırlattı. Ben de Instagramda görmüştüm Bir tane çöpü arabanın içerisine atıyor ulan dedim ben bunu yapsam dayak yer miyim? Acaba?  Ben fırlatmadım da kapıyı açtım şöyle önüne koydum dua et yüzüne atmadım dedim yapma bunu dedim günah ya…” sözlerini kullandı.

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir