Ana Sayfa » Müzik » Koray Beyoğlu: ‘Tencerinin Dibine Kaşıkla Vursan Halay Çekecek Kitle Var!’

Koray Beyoğlu: ‘Tencerinin Dibine Kaşıkla Vursan Halay Çekecek Kitle Var!’

oduller-reklam-banner

Kısa bir süre önce ‘Gücenmedim’ teklisi ile müzikseverlerle buluşan Koray Beyoğlu, ” Eğlence anlayışının sadece oyun havası ve halay dan ibaret olduğu Almanya ve Avrupa’da tencerenin dibine kaşıkla vursan halay çekecek bir kitle var ” açıklamasıyla dikkat çekti.

Koray Beyoğlu: ‘Tencerinin Dibine Kaşıkla Vursan Halay Çekecek Kitle Var!’

Yaklaşık 4 hafta önce ikinci single albümü ” Gücenmedim ” ile tekrar hayranlarıyla buluşan Koray Beyoğlu, hızlı yükselişine devam ediyor. En çok dinlenenler listesinde üst sıralarda yerini koruyan Koray Beyoğlu ” Gücenmedim ” tekli çalışması ile oldukça geniş bir kitleye ulaşmayı başardı.
İstanbul’daki yardım konserleri ve Almanya’da aldığı sahnelerle adından bahsettiren Koray Beyoğlu, birkaç gün önce sosyal medya hesabından paylaşımla olay oldu.

Beyoğlu, ‘Almanya’da tencerenin dibine kaşıkla vursan, halay çekecek bir kitle var’ açıklaması gündem yarattı.

‘Müzik Dünyası 90’lı Yıllardan Kopmalı!’
Katılmış olduğu bütün canlı yayın radyo röportajlarında kendisinin tamamen üretmekten yana olduğunu ve Türkiye’de müzik dünyasının acilen 90’lı yıllardan kopup yeni üretken bir döneme girmesi gerektiğini söyleyen Koray Beyoğlu, önümüzdeki yıllarda piyasaya çıkarmayı hedeflediği şarkılarının yine kendisine ait olacağını belirtti.

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir