Ana Sayfa » Müzik » Koray Beyoğlu Yakında “Gücenmedim”i Sevenleriyle Buluşturacak!..

Koray Beyoğlu Yakında “Gücenmedim”i Sevenleriyle Buluşturacak!..

oduller-reklam-banner

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da sevenleriyle buluşan Koray Beyoğlu çok yakında sözü ve müziği kendisine, aranjesi Burak Cinkılıç DB Produktion Deniz Bahadır etiketiyle yayınlanacak yepyeni şarkısı “Gücenmedim”i sevenleriyle buluşturacağını ve bu şarkının herkese hitap edeceğini açıkladı.

Sevenleriyle olan seviyeli samimi bir o kadar da Cana yakın sohbetleriyle müzisyenliğinin yanı sıra sevenlerine vermiş olduğu değer ile büyük bir kitlenin sevgisini kazanan Koray Beyoğlu her hafta yaptığı ( İstanbul ,Belçika , Fransa ve Almanya sahneleri ile yoğun temposuna ara vermeksizin devam ediyor.

Son olarak Çallı Müzik Yapım etiketiyle yayınlanan sözü ve müziği kendisine ait olan ”AKLIMA GÜLÜŞÜN GELİR” isimli tekli çalışması ile hızlı bir çıkış yakalayıp tüm dijital platformlarda yerini alan Koray BEYOĞLU, Avrupa’da ve Ülkemizde verdiği konserler ve etkinliklerle sevenleriyle buluştuğunu sizlerle paylaşmıştık.

Çok kısa bir dönem içinde müzik dünyasın da hızlı bir çıkış yakalayan Koray Beyoğlu gerek yapmış olduğu müzik kalitesi gerekse kendine has yorumu ile Avrupa’da adından en çok konuşturan müzisyenler arasında yer almaya devam ediyor .

Gelişmeleri ve daha fazlasını MüzikOnair’den takip edebilirsiniz!…

‘Avrupa’da Ve Türkiye’de Sessizce Büyüyen Bir Koray BEYOĞLU‘ haberini okumak tıklayınız.

”Her Hafta Farklı Bir Ülkede Sahnede Olan Koray BEYOĞLU Bu Hafta İstanbul’da… ” haberini okumak tıklayınız.

“1 Hafta’da 3 Farklı Ülkede Sahnede Olan Koray BEYOĞLU!… ” haberini okumak tıklayınız.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir