Ana Sayfa » Keyif » Ekran » Kubilay Aka Miray Daner Ayrılığının Perde Arkası Aralandı

Kubilay Aka Miray Daner Ayrılığının Perde Arkası Aralandı

oduller-reklam-banner

Son zamanlarda magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Kubilay Aka ve Miray Daner aşkı, dün Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında yeni bir haber ile gündeme geldi.

2,5 yıllık ilişkileri sonlanan Kubilay Aka’nın Instagram hesabından İzmirli genç bir kadınla mesajlaştığı ortaya çıktı. Aka’nın mesajlaştığı Beyza Güneş adlı kadın, aralarında geçen mesajları sosyal medyada ifşa etti. Paylaşılan mesajlara göre Aka’nın, Daner’i Güneş ile aldattığı ortaya çıktı.

Daha önce Miray Daner ile ilişkisini bitirirken “Her şeye karşı dimdik durduk. İlişkimizin sonuna kadar o güzel gözlerden başka gözlere bakmadım. Bu yüzden bir ihanet söz konusu bile olamaz” diyen Aka’nın söylediği bu sözlerle yaptıklarının çeliştiği Söylemezsem Olmaz Programı’nda ortaya çıktı. Ayrıca sonrasında Güneş ile ilişkisini de bitiren ve ona “Daha dur bunlar iyi günlerin” şeklinde tehdit mesajları attığı ortaya çıkan Aka’nın sadece ilişkide bulunduğu kadınlara değil kamuoyuna da yanlış bilgi vermesi pek çok kişinin tepki vermesine sebep oldu.

İşte O Program:

 

oduller-reklam-banner
● haberalani
Başlıklar

İlginizi Çekebilir