Müzik Onair Kurumsal

Müzik Onair Kurumsal

HAKKIMIZDA »ÖDÜLLER »KURUMSAL EKİP »AFİŞ / LOGO»REKLAM BANNER »YASAL UYARI »İLETİŞİM BİLGİLERİ »
Müzik Onair Kurumsal

9 Eylül 2013 tarihinde kurulan ve Türkiye’nin en iyi radyo ve müzik portalı sloganlı Müzik Onair, Onair Music & Entertainment Company markasıdır.

Doğru, tarafsız ve dürüst haber anlayışı ile yola çıkan Müzik Onair’ın tek amacı müzik ve radyoseverlere en hızlı haberleri ulaştırmaktır. Bu hedefle yola çıkmış olan Müzik Onair takipçilerinden aldığı güçle günden güne büyümeye devam etmektedir. Müzik ve radyo piyasasında ender portallardan biri olan markamız, en hızlı haberleri takipçilerine ulaştırırken müzik ve radyo dünyasının değerli kişilerininde kişisel haklarına saygılıdır. Bu yönde her türlü şikayeti, öneriyi dikkate alan kurumumuz, müzik ve radyo dünyasının en samimi kuruluştur.

Günden güne büyüyen markamızın içerisinde Videonair, Onair Akustik ve Radyolar Onair isimli üç farklı portalda bulunmaktadır.

Videonair, en son video kliplerin yayınlandığı ve takipçilerimiz tarafından oylandığı bir video portalıdır.

Onair Akustik, Türkiye’nin ilk ve en büyük akustik performans sitesidir.

Radyolar Onair ise yaratıcı bir radyo player’ıdır. Türkiye’deki ulusal, yerel ve web radyolarının bir arada bulunduğu en geniş radyo portalıdır.

  • 2013 – Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Önerilen Marka Ödülü
  • 2014 – Avrasya Yılın Marka Kalite Ödülü
  • 2015 – Avrasya Yılın En Kaliteli İnternet Sitesi
Umut Parkın
Sahibi / CEO
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. Yine Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim mezunu olan Umut ayrıca Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fizikokimya Ana Bilimdalı’nda yüksek lisans yapmaktadır.
E-Mail : uparkin@muzikonair.comKişisel WebsiteLinkedin
Özcan BEYLAN
Genel Yayın Yönetmeni
Mersin Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı, Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunudur. Ayrıca Okan Üniversitesi İşletme Bölümü'nde Yüksek Lisans yapmaktadır.
E-Mail : ozcan@muzikonair.comFacebook
Her türlü sponsorluk, etkinlik vb. Müzik Onair logosu gerektiren aktivitelerde yandaki logomuzu kullanmanız rica olunur.
Müzik Onair Kurumsal
Müzik Onair Kurumsal
Website veya web portallara eklenecek olan Müzik Onair reklamlarında yandaki bannerlarımızı kullanabilirsiniz.
Müzik Onair Kurumsal
Müzik Onair’ın yayımladığı haber, fotoğraf ve görüntü ile internet ve wap için oluşturduğu her türlü bilgi, izin alınmadan tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
İzin kapsamı dışında bu yayınlar çoğaltılamaz, başka kurum ve kuruluşlara aktarılamaz. Aykırı davrananlar hakkında, hukuki ve cezai her türlü başvuru hakkımız saklıdır.
Müzik Onair haberlerinin internet sitelerinde kullanılabilmesi için sitenin yayıncısı kuruluşun Müzik Onair’dan izin almış olması gerekir.
Müzik Onair haberlerinin izin belgesi/e-maili olmadan kullanılması, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’nın 36. maddesine ve 5680 sayılı Basın Yasası’nın 15. maddesine aykırıdır ve açıkça suçtur.
Müzik Onair’ a açıkça zarar veren bu uygulamayı yapanlar hakkında Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunulmakta, men ve içtinap davaları ile zarar ve ziyan nedeniyle maddi ve manevi tazminat davaları açma hakkı saklıdır.


İzin Almak için aşağıdaki formun eksiksiz doldurularak gönderilmesi ve gelecek olan onay belgesini saklanması istenmektedir.


Ad Soyad :

E-Mail :

Telefon :

Yayıncı Kuruluş :

Yayıncı Site / Blog / Gazete / Dergi İsmi :

Yayıncı Site / Blog / Gazete / Dergi Adresi :

Yayıncı Kuruluşun Kısa Açıklaması :

Müzik Onair Kurumsal

Ad Soyad

E-Mail :

Konu :

Mesajınız :

Onair Music & Entertainment Company adına yönetim birimleri
Efem Reklam ve Medya Pazarlama Ltd. Şti. şirketine aittir.

Fazlıoğlu Medya Merkezi Vişne Sokak No:4 – Kadıköy / İstanbul

Tel: 0216 418 58 70
Fax : 0216 346 96 08
E-Mail : info@muzikonair.com
E-Mail : haber@muzikonair.com
E-Mail : teknik@muzikonair.com

Sosyal Medya Hesaplarımız