Ana Sayfa » Müzik » Mabel Matiz’den Nazan Öncel’e Büyük Ayıp!..

Mabel Matiz’den Nazan Öncel’e Büyük Ayıp!..

oduller-reklam-banner

İlk çıkışını Yıldız Tilbe’den aldığı ‘Aşk Yok Olmaktır’ ile yaptıktan sonra, seslendirdiği cover’larla kariyer basamaklarını hızla tırmanan Mabel Matiz’in Gök Nerede’ albümünde ‘Bir Hadise Var’ şarkısını seslendirdiği duayen sanatçı Nazan Öncel’e yaptığı büyük saygısızlık şu sıralar magazin kulislerinde konuşuluyor. Yaptığı kaprisler sonucunda Nazan Öncel ile iletişimi tamamen kopan Mabel Matiz yüzünden albüm çıkış tarihinin Mayıs sonundan Ağustos’a ertelendiği de kulağa gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Konser programlarında sık sık Öncel şarkıları seslendiren ve sanatçıyla yakın dostluğu olduğu bilinen Mabel Matiz’in 14 Ağustos’ta çıkan “Ve Nazan Öncel Şarkıları” adlı tribute albümünün hazırlık sürecinde sanatçıyla arasının bozulduğu öğrenildi.

ALBÜM TARİHİ İKİ AY GECİKTİ!

Mayıs sonunda müzik marketlerde yerini alması planlanan planlanan albümün, Matiz’in kaprisleri yüzünden çıkış tarihinin ertelendiği iddia edildi. Öncel ile dostluğundan faydalanarak sanatçının şarkılarını ücretsiz olarak albümüne katan Matiz’in tribute albüm için seslendireceği şarkının aranjesine iki katı ücret istediği öne sürüldü.

SON ÇARE OLARAK KADRO DIŞI KALDI!

Şarkı seçiminde Nazan Öncel’in kendisine uygun gördüğü ‘Bu Hayat’ yerine ‘Kunduram Sandukam Zebilim’i okuyacağını vurgulayan Mabel Matiz, Nazan Öncel’in gönlünü kırmasına rağmen yine de kendi seçtiği şarkı için O’ndan onay aldı. Şarkıyı söz verdiği tarihlerde uzun süre teslim etmeyen Mabel Matiz, son çare olarak albümden çıkarıldı. Öncel’e büyük bir vefasızlık yapan Mabel Matiz’in albüm çıkışından sonra da sanatçıdan özür dilemek için herhangi bir temasta bulunmadığı bilgisine ulaşıldı.

oduller-reklam-banner
Ezgi
Başlıklar

İlginizi Çekebilir