Ana Sayfa » Müzik » Albüm & Single » maNga “Kendi Yolundan Şaşma” İle Geri Döndü!..

maNga “Kendi Yolundan Şaşma” İle Geri Döndü!..

oduller-reklam-banner

Müzik dünyasına 2004 yılında bomba gibi düşen ve Türkiye’nin en başarılı gruplarından biri olarak gösterilen ‘Manga’, uzun bir aradan sonra sevenleriyle buluşuyor! İstanbul Blue Night’ın katkılarıyla 23 Ekim’de vizyona giren “Takım: Mahalle Aşkına!” filmi için stüdyoya giren Manga’nın yeni şarkısının adı “Kendi Yolundan Şaşma”.

Sözü Ferman Akgül, müzik ve prodüktörlüğü Yağmur Sarıgül’e ait olan ‘Kendi Yolundan Şaşma’ filmin finalinde yer alarak izleyicinin beğenisine sunuluyor.

Filminin başrollerinde Fırat Tanış, Yağız Can Konyalı, ve Beyza Şekerci yer alıyor. Emre Şahin’in yönettiği ve İnan Temelkural ile birlikte senaryosunu yazdığı
filmin sürpriz oyuncusu ise Afrikalı bir göçmeni canlandıran Pascal Nouma.

Takım, her şeye rağmen hayallerini olduranların, zorluklar ve engeller ne olursa olsun kendi yolundan şaşmayanların hikayesi. Takım olmayı ve mahalle dayanışmasını samimi ve eğlenceli bir dille yansıtan filmin finalinde Kendi Yolundan Şaşma single’ını duyuyoruz.

‘Manga’nın “Kendi Yolundan Şaşma” parçasını iTunes’da bulabilirsiniz.

İstanbul Blue Night ve Sony Music’in desteğiyle hayata geçen şarkı, bütün engellere rağmen “vazgeçmeyin” diyor. Dinleyen herkese “Hayallerini oldurmak” konusunda ilham veriyor. ‘Kendi Yolundan Şaşma’ single çalışması dijital olarak tüm müzik severler ile buluşacak. 23 Ekim 2015 Cuma günü iTunes’da açılacak şarkı, bir haftanın ardından tüm dijital platformlarda yerini alacak.

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair

İlginizi Çekebilir