Ana Sayfa » Keyif » Mart Ayının En İyi Mekanları!..

Mart Ayının En İyi Mekanları!..

oduller-reklam-banner

1- Anjelique

Mart Ayının En İyi Mekanları!..

Ortaköy’de 3 katlı bir yalıda bulunan Anjelique’te size önce göz zevki sunuyor. Her katta farklı tarzda müzik çalarken, dünyaca ünlü DJ’lerin performanslarıyla partiler sabaha kadar devam ediyor. Eğlencenin yanında lezzetli yemekler ise cabası.

2-360 İstanbul
Mart Ayının En İyi Mekanları!..

Bir çok uluslararası ödüle sahip 360 İstanbul, Taksim’de tarihi Mısır Apartmanı’nın en üst katında yer alıyor. İstanbul’un bu manzarasına karşı yemek yemezseniz pişman olabilirsiniz. Manzarası harika, yemekler, garsonların ilgisi, sunumlar tek kelimeyle mükemmel.

3-Fine Dine İstanbul
Mart Ayının En İyi Mekanları!..

İstanbul’u en eski semtlerinden Sultanahmet’de yer alan Fine Dine İstanbul, her şeyiyle muhteşem bir mekan. Servisi profesyonel, yemekleri muazzam,  manzarası inanılmaz. Restoranın menüsü Osmanlı ve Türk mutfağından seçkin tarifleri barındırıyor.

4-Ali Ocakbaşı
Mart Ayının En İyi Mekanları!..

Karaköy’de yer alan Ali Ocakbaşı’na girdiğinizde eski istanbul adeta ayaklarınızın altında kalacak. Manzaranın yanında harika bir sunum , çok iyi bir servis, ilgi alaka da çok iyi! Etin ve kebabın en güzeli bu mekanda.

5-Fosil Lounge & Bar
Mart Ayının En İyi Mekanları!..

Karaköy’de yer alan Fosil Lounge & Bar, gittiğiniz barlar arasında açık ara en güzel manzaralı olanı olacak çünkü büyüleyici bir manzara var. Mekanda çalan müziklerde genellikle 80ler- 90lar kıvamında… Türk yabancı karışık çaldığı için Athena’dan, Michael Jackson’a bir çok şarkıyı dinleyebiliyorsunuz. Mekanın ister yemek yeyin ister bir içecek için çıkışta mekanın size bir sürprizi olacak; sıcak bir çorba ikramı. Tabi bardakta ve kaşıksız :)

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir