Ana Sayfa » Radyo » “Medya Dünyası” Etkinliğine Yoğun Katılım!..

“Medya Dünyası” Etkinliğine Yoğun Katılım!..

oduller-reklam-banner

Düzce Üniversitesi İşletme Topluluğu tarafından düzenlenen “Medya Dünyası” etkinliği dün Müzikonair sponsorluğunda gerçekleştirildi.

Etkinliğe konuk olan Star Gazetesi Köşe Yazarı ve Sunucu Ömer Ekinci, Radyo Ritim Genel Yayın Yönetmeni Uğur Bozdağ ile Muhabir Gazeteci ve Radyocu Enes Özdemir medya dünyasına dair farklı alanlarda konuşma yaptı.

Muhabir Gazeteci ve Sunucu Enes Özdemir, radyoculuk ve gazetecilik mesleğini yaptığı için mutluluk duyduğunu ifade etti ve kurulan hayallerin gerçekleşmesi için de adım atılması ve çok çalışılması tavsiyesinde bulundu.

Televizyon ve gazetelerin reklam pastasının büyük bir kısmını aldıklarını belirten Uğur Bozdağ, radyoculara üvey evlat muamelesi yapıldığına dikkat çekerek en küçük dilimin radyoculara bırakıldığını ifade etti.

“Şans verilmedi diye bir yerlere geldiğinizde, size uzatılan yardım elini geri çevirmeyin” diyen Uğur Bozdağ’ın ardından konuşma yapan Star Gazetesi Köşe Yazarı Ömer Ekinci, “Zor işlerden kaçmayın. Rahat iş aramayın. Bugün rahat iş ararsanız, emeklilikte ne yapacaksınız?” sözleriyle iş hayatındaki çalışmanın önemine değindi.

Programın kapanış konuşmasını yapan İşletme Topluluğu Akademik Danışmanı Öğr. Gör. İlyas Temel Şafak, konuşmacılara katılımcıların huzurunda teşekkür plaketi takdim etti ve toplu hatıra fotoğrafı çektirildi.

Yoğun katılım ile gerçekleştirilen etkinlikte konuşmacıları dinlemek için salonu 300 kişi doldurdu.

“Medya Dünyası” Etkinliğine Yoğun Katılım!.. “Medya Dünyası” Etkinliğine Yoğun Katılım!.. “Medya Dünyası” Etkinliğine Yoğun Katılım!.. “Medya Dünyası” Etkinliğine Yoğun Katılım!.. “Medya Dünyası” Etkinliğine Yoğun Katılım!..

“Medya Dünyası” Etkinliğine Yoğun Katılım!..

oduller-reklam-banner
Başlıklar