Ana Sayfa » Müzik » Merve Özbey’in Son Video Klibi 24 Saat Geçmeden Kaldırıldı

Merve Özbey’in Son Video Klibi 24 Saat Geçmeden Kaldırıldı

oduller-reklam-banner

Merve Özbey’in Son Video Klibi 24 Saat Geçmeden Kaldırıldı

Dün akşam saatlerinde Merve Özbey’in Yaş Hikayesi albümünde yer alan şarkılarından Vicdanın Affetsin’e çekilen video klip Youtube video paylaşım sitesine yüklendi. KNY Müzik adlı onaylı Youtube kanalına yüklenen video 15-16 saat içinde 10.000 tıklamaya çıkabildi.

Videoyu ilk yükleneyen sitelerden olan VideOnair‘ın video analistleri tarafından değerlendirilen video klipte Merve Özbey’in solo bir şekilde yer alıp siyah beyaz soluk havada çekimleri yapıldığını belirttiler. Analistlerimiz video klip altına gelen olumsuz yorumların bulunduğunu belirtti. Gelen yorumlar arasında bu kadar iyi bir şarkıya bu kadar ucuz bir klibin çekilmesi şeklinde olurken olumlu yorumlar arasında videodaki şarkının audio kaydı 12 Milyona gördüyse video klibinin 40 Milyona görmesi temennisiydi. Ama bu yorumların hepsini şaşırtan KNY Müzik video klibi 24 saat geçmeden kaldırdı.

Merve Özbey Twitter hesabından video klibi böyle duyurmuştu:

Şarkıyıda Demet Akalın İnstagramından böyle duyurmuştu:

Ayrıca Vicdanın Affestin şarkısı Simge Sağın ile 2012 yılında hayat bulmuştu. Söz konusu video klibin neden kaldırıldığı hakkında açıklama yapılmazken, videonun gelen düşük tıklama ve kötü yorumlardan dolayı kaldırıldığı iddia ediliyor.

Gelişmeleri Müzik Onair’dan takip edebilirsiniz.

oduller-reklam-banner
● MüzikOnair
Başlıklar

İlginizi Çekebilir