Ana Sayfa » Etkinlikler » Mesut Süre’den Youtube Talk Show: ‘İlişki Testi’

Mesut Süre’den Youtube Talk Show: ‘İlişki Testi’

oduller-reklam-banner

Ünlü Radyocu Mesut Süre’nin sahne performansları ilham alınarak Santral Kumpanya ekibi tarafından hazırlanan yepyeni ve ilginç bir konsept ile Mesut Süre yeni bir youtube projesine başladı.

Mesut Süre’nin bir süre önce kapatılma kararı alınan JoyTurk Fm’deki Rabarba programının artık Virgin Radio’da yayınlanacağını duyurmuştuk.

İlgili Haber İçin Tıklayınız…

Hem radyo programına, hem sahne performanslarına hem de İlişki Testi programına devam eden Mesut Süre adeta dur durak bilmiyor.

İlk bölümünden itibaren büyük ilgi ile takip edilen ve izleyenleri gülmekten kırıp geçiren Mesut Süre, programında bir çifti ağırlıyor ve onlara ilişkileri ilgili sorular soruyor. Sorulan sorular ve alınan cevaplar birleştiğinde ortaya harika bir eğlence programı çıkıyor.

Şuan 6. bölümü yayınlanmış olan Mesut Süre ile İlişki Testi Programı’na gelen yorumlarda en az program kadar eğlenceli oluyor.

Mesut Süre ile İlişki Testi programı Kadıköy Mecra’da Teras katında çekiliyor. Dilerseniz bilet alarak canlı canlı izleyebilir dilerseniz Santral Kumpanya Youtube Kanalı‘ndan takip edebilirsiniz.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir