Ana Sayfa » Radyo » Mesut Yar Okurlarına Hangi Radyoyu Dinlemelerini Önerdi?

Mesut Yar Okurlarına Hangi Radyoyu Dinlemelerini Önerdi?

oduller-reklam-banner

Ünlü televizyoncu Mesut Yar, Posta’da yazdığı köşe yazısında okurlarına radyo kanalı konusunda tavsiyede bulundu.

İşte o dikkat çeken yazı;

Radyo ruhu onarır mı?

Voyage, mevcut radyo kalabalığı arasında özellikle yolculuklar ve gece saatlerinde frekansının kıyısına saklandığım bir radyo. Öyle dingin bir hali var ki…

Bizi dünyanın bütün ülkelerinden hiç bilmediğimiz melodilerle tanıştırıyor. Haritada yerini gösteremeyeceğimiz kentlerin birbirinden egzotik şarkılarıyla hakikaten ruhunuza enfes bir şölen çekiyorsunuz…

Ve bir radyo belki de bir ilki gerçekleştirerek Ruh ve Beden Sağlığı Festivali’ne katılıyor. Kendi seçkisinin iyileştirici gücünü festival takipçileriyle bölüşüyor. Müzik hakikaten ruhun gıdasıdır ve kimyasal barındırmayan bir ilaçtır. Festivali de frekansı da kaçırmayın derim!

Mesut Yar’ın okurlarına verdiği bir diğer haber ise sahnelerin beğenilen grubu Rubato hakkındaydı.Mesut Yar’ın yazısına göre Kral Pop TV önümüzdeki hafta Rubato’yu sahnelerden alıp kamuya açıyor.

İşte o dikkat çeken yazı;

Kral Pop TV önümüzdeki hafta harika bir grubu sahnelerden alıp kamuya açıyor. Sevgili dostum Fatih Ahıskalı’nın da içinde olduğu Rubato şarkılarını artık kendi butik sokağında sadece kendilerini tanıyanlara yorumlamayacak.
“Başka Şarkı” çok iyi bilmediğimiz bir müzik tavrını ekrana taşımanın ötesinde yaptığı işi çok iyi bildiğimiz kimi sanatçıların müzikte başka tavırlarını da ortaya çıkararak bizi şaşırtacak. Bu, içeriği sağlam düşünülmüş bir iş. Kulakların özlediği cinsten. Kaçırmayın derim!
Mesut Yar Okurlarına Hangi Radyoyu Dinlemelerini Önerdi?

Kaynak: POSTA

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir