Ana Sayfa » Müzik » Muhterem Nur’dan ‘Müslüm’ Açıklaması: ‘Çok Rahatsızım..’

Muhterem Nur’dan ‘Müslüm’ Açıklaması: ‘Çok Rahatsızım..’

oduller-reklam-banner

Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur, ‘Müslüm’ filmi ile ilgili ortaya atılan iddialara açıklama getirdi. Muhterem Nur, ‘Müslüm filmi ile ilgili maddi ve manevi haklarım korunmakta ve karşılanmaktadır, polemiklerlerden çok rahatsızım’ dedi.

İşte Muhterem Nur’un açıklaması;

Müslüm filminin çekilmesine karar verilmesi ile birlikte Mustafa Uslu’nun konuya dahilinden itibaren filmle ilgili a’dan z’ye her şey sorunsuz şekilde devam etmiş ve sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Bugüne kadar hiç kimse tarafından aranıp sorulmazken filmle birlikte aranır sorulur oldum. Bundan da mutsuz değilim. Ancak Müslüm’ün hayatının son derece güçlü bir şekilde sinemaya yansıtılması sonucu polemikler yaratmaya yönelik konular ortaya çıkmaya başladı. Bundan çok rahatsızım.

Benim ‘Müslüm’ filmiyle ilgili maddi ve manevi tüm haklarım korunmakta ve karşılanmaktadır. Böylesine güçlü bir filmle ilgili Mustafa Uslu ve yapım şirketiyle hiçbir problemim yoktur. Ve ricam bu konuların tekrar gündeme gelmemesidir. Evladım gibi sevdiğim Mustafa Bey ve ailesinin bu polemiklerden dolayı üzülmesini hiç istemem.

Muhterem Nur

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir