Ana Sayfa » Radyo » Murat Cemcir; “Yolda Yürüyemeyecek Kadar Ünlü Olmak İstedim.”

Murat Cemcir; “Yolda Yürüyemeyecek Kadar Ünlü Olmak İstedim.”

oduller-reklam-banner

“Ahlat Ağacı” filmiyle; Doğu Demirkol ve Murat Cemcir , Yasemin Şefik’in Best FM’de ki programına konuk oldu. Kahkaha dolu programda iki komedyen ilginç açıklamalarda bulundu.
Murat Cemcir’in “Çok güzel bir gişe açılışı yaptık. Ben bekliyordum ama Doğu, beklemiyoruz” diyerek kahkahayı bastı.
Murat Cemcir; “Ali Koç’u Seviyorum.”
Yasemin Şefik’in “Cannes’da kırmızı halıda kadın oyuncuların önüne geçmeniz çok konuşuldu. Nasıl açıklarsınız bu durumu…” sorusu üzerine;
Doğu Demirkol “ Bir şeyler konuşmak istediker herhalde. O bi ana takılmış herhalde. O videoyunun tamamını izlememişler.” dedi.
Murat Cemcir ise; “ 71.Cannes film festivaline gittik. Bizim ülkemizde devam eden festivalimiz yok. Uzakta olduğumuz için imrenilecek bir durum…, Ahlat ağacı filmimizde şöyle bir replik var. insan imrendiği şeyi aşağılamak ister. Bir saniyelik anımız, duruş…ülke çapında konuşulması mutlu etti. Bir şeyleri başarmayı açız. Kaç sene dünya şampiyonu olduk. Bir defa Galatasaray UEFA kupası var. Ali Koç kadar konuşulduk. Ali Koç’u seviyorum buarada. “
Doğru Demirkol “Metrobüse devam…”
Babamın Lagaluga demeyeceği bir iş yaptım… diyerek Ahlat Ağacı filmiyle oyunculuk performansı beğeni toplayan Doğu Demirkol, stand-up Showları ve sosyal medyada metrobüs yolculuklarından paylaşımlarıyla da çok konuşuluyor. Sevilen oyuncu; “Ben metrobüse devam. Bizimkiler Büyükçekmece’de annemler. Mecburen metrobüs kullanıyorum. Bir iki fotoğraf çektiriyorlar. Ama murat abiyi binse parçalarlar.”
Murat Cemcir “Yeminim vardı ünlü olmalıydım.”
Murat Cemcir’den ilginç açıklama; “Ben mesela, Tokat’tan ayrıldığımda. İstanbul’a geldiğimde o dönem tiyatro yapıyorum. Kendime dedim ki o kadar çok ünlü olayım ki yolda yürüyemeyeyim. Bu yüzden yedi sene memlekete gitmedim. Yeminim vardı. Annemler yanıma ziyarete geliyordu. Zaman geçti Düğün Dernek çekimleri var. Artık tanınıyorum. Önce bir memlekete gideyim oradan Sivas’a geçerim dedim. Gittim ama sakallarım saçlarım uzun beyaz bu sefer kimse tanımadı beni.” kahkaha dolu anısını paylaştı.

oduller-reklam-banner
Başlıklar

İlginizi Çekebilir